Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-08-04 07:59:19
Osobne mu držím palce.
2021-08-04 09:57:51
Ak by som sa mal rozhodovat medzi Moribom a Puigom, aj keby mal Moriba viac talentu, dal by som sancu Puigovi uz len z osobnostneho hladiska.
kluc Premium
2021-08-04 09:59:45
No opäť si posedi, sú mladší a lepší od neho v mužstve...
2021-08-04 10:04:14
Nějak je mi to jedno, na základ to není, příprava moc mu nejde a je jen otázka, než se prosadí mladší a lepší. Takže na tu 1 sezónu, kde se počítá s odchodem Pjanice, Moriba je otazník a Roberto jako obránce, asi ok. Za rok už může odejít, těch 10 mil někdo snad dá, ale pochybuji.
2021-08-04 10:10:51
Ak by Puig na to mal, tak uz davno hra zaklad alebo by prichadzali ponuky z poprednych klubov. Zial, nema atleticku postavu a to je problem. Xavi alebo Iniesta si nizsi vzrast kompenzovali skvelym drzanim lopty a pozicnou hrou, co vsak Puigovi chyba, no ukazuje tieto vlastnosti napr. taky Gavi. Ked si porovname Puiga a Pedriho, tak Pedri v mladsom veku prisiel ako hotovy hrac, po par zapasoch mal jasne na zaklad, ukazal skvele drzanie lopty, rozvahu v rozhodnutiach, atd... co podla mojho nazoru Puigovi chyba. Ja Puiga vidim v klube niekde v polovici tabulky, len otazne kto hra futbal, ktory by mu vyhovoval. Podla mna mal skusit minulu sezonu to hostovanie, aby mal minuty a mohol presvedcit. Priprava mu tento rok nejako extra nevychadza podla mna a zaroven sa vpred pretlaca ini hraci z La Masie, co mu moze podstatne uskodit v minutazi.
2021-08-04 11:06:25
Verím že túto sezónu budú rotovať s Busim, Frenkiem a Pedrim práve Riqui, Gavi a Nico❤️???
buggo7 Premium
2021-08-04 14:05:29
Nektery odpovedi jsou fakt smesny, iniesta ani xavi taky nehrali hned v zakladu. Proste on potrebuje cas a hlavne duveru. Pokud by pravidelne hral, mel by vetsi sebevedomi a plno aspektu by se u nej zlepsilo. Za me je to hrac do budoucna a je zdrave drzej. Radsi at posere par prihravek, nez alibisticky do zadu. O charakteru ani nemluvim. Ma barcelonsky srdce
2021-08-04 14:13:33
Verím, že bude v tejto sezóne pravidelnejšie nasadzovaný. Chalan má viditeľný potenciál.
2021-08-04 16:54:06
Ideálne by bolo keby sa striedal s Pedrim. Pedri by si oddýchol a Puig by mal príležitosť dokázať čo vie.