Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-12-08 22:52:05
depay tam chodí jak otrávenej, už abychom ho prodali
2021-12-08 22:54:35
Žebrácká opera... Nemame kvalitu
2021-12-08 23:05:16
Rád bych viděl na pravým bekovi nastupovat v základu Desta a na levým Baldeho....Nemůžeme hrát s těma hlemýžďama. Depay okamžitě pryč, ten tam chodí vůbec se nesnaží týmu pomoct. Gavi je skvělej- energickej vždycky se snaží být kreativní a hrát to dopředu. De Jong - doteď nechápu, co na něm lidi vidí...já ho nikdy neobdivoval, kdyby bylo na mě tak jde i s depayem a lukem pryč hned další přestupák...Ten Torres musí přijít na ten hrot prostě ...
2021-12-08 23:16:12
To to je ten fans hanba vám ale už sa teším keď vám budem hovoriť ze Barca opäť naháňa strach ale vám neprajníkom poviem jedno out Barca
2021-12-08 23:17:48
dufam, ze Xavi z tohoto si zoberie ponaucenie a ma cely rok na napravu, respektive konecne aj radikalny rez. Ci uz skoncime mimo LM niekto to konecne musi urobit
2021-12-08 23:18:31
Ja to vidim tak ze tam uplne zlyhala letna priprava. Kazdy jeden je pomalsi ako superovi hraci. Jednoznacne sme najpomalsi tym v UCL. A k tomu zranenia v kazdom jednom zapase. Ja dom v lete na playstatione natrenoval viac a to ho ani nevlastnim ?. Depay primadona/koncovy hrac vsetko u neho konci spracovanie ako radiator a este je nad jeho uroven sa vracat z offsidu. Dmebele ten tiez nech nepodpise a taha kade lahsie nevie nahrat ani vystrelit rozptyl ma 7 metrov do vsetkych stran. Z toho najlepsi kridelnik na svete bude len keby ostatni spadli s lietadlom.

Na druhu stranu od kedy dosiel Nico tak to bolo hned vidno skoda ze nema s kym v predu hrat. Na Araujovi sa da stavat obrana.
Treba si cez prestavku spravit nahradu za letnu pripravu a spravit si chut v Europskej lige. Predat (citaj darovat) zbytocnosti. A v lige sa prepracovat na postupove miesto do ligy majstrov.
2021-12-08 23:30:01
Pique ostat ako 3-4.stoper v poradi.
Busquets to iste, dnes uz sa neda hrat tak pomaly a bez pohybu, nulova agresivita.
Depayovi sa nedari, ale to bude aj psychikou a tym ze nema s kym hrat v utoku.
Nabrat kondicku a hrat s mladikmi, nech sa zohraju a ziskaju skusenosti a kvalitu. Kvalita stupa zapasovou praxou.
Xavi nato ma, len mu dajme cas - mesiace, nie dni.
Pisete o Kloppovi, ano vie to - hrat rychly behavy agresivny futbal- dortmund a liverpool.
Ale mal aj hviezdy a vo forme Reus, Aubemyang,Sahin....v Liverpoole mu postupne dokupovali Virgil, Mane, Salah, Firmino, Robertson + mladi Arnold na RB....aj teraz dokupil Jota,Konate....
Klopp + financie na hotovych hracov.
My mame len Xavi a ziadne financie....Klopp tiez hned neziskaval tituly v Anglicku...
2021-12-08 23:40:34
Stegen
Dest Araujo Eric Balde
Nico FdJ Gavi
Dembo Ansu Eze

Strieda :
Mingueza Demir Ilias

Predat :
Umtiti
Lenglet...stoper mame dost
Puig
Coutinho
2021-12-09 00:06:19
Sledoval som pozorne zápas a môžem sem napísať ze od prvej minúty ma najviac sral dest ani do predu ani fo zadu a este aj pomalý všade bol ihned by som sa ho zbavil dalsi na rane je lenglet nevie di pokryť útočných hráčov má pomalé reflexi a mohol by som písať hodiny že on do barci nepatrí a ďalší terstegen ako keby zabudol brániť ani on nepatrí už do barci depaya nebudem ani komentovať prišiel zadarmo takže tak beriem ale zneho top hviezda tieš nebude a ďalej alba sa zranil ale aj on má to najlepsie za sebou všetci vieme že niesu prachy ale utok bude faty chce to hrotaka a kridlo bral by som toho torresa a treba nam lb rb každý top tím tam má najrýchlejších hracov a barca to nemá !