Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-12-20 22:53:08
Depay by prilozil nejake sako, kutino by dal zlaty zub a gavi by mal paradny plat
2021-12-20 22:53:26
Ano tvorí sa nové jadro budúceho tímu ale vydržia títo sedemnásť osemnásť roční chlapci nároky a záťaž ktorá je kladená na A tím ?
2021-12-20 23:22:17
No vidím, že LaLiga má asi najdebilnejšie predpisy zo všetkých popredných líg. A asi najdebilnejšieho šéfa ligy.
2021-12-20 23:34:49
Busi je základní kámen. No tak v tom případě Frankie může opravdu odejít podle mě. Získají se finance a místo v platové struktuře. Sice se mi to nelíbí, ale to jediný, co s tím můžu dělat, raději bych ho viděl na Busiho místě. Vepředu totiž hraje lépe Gavi, Nico, Pedri, tak to prostě teďka je. Jinak jsem ale rád, že Xavi pořád nebrečí jako Koeman, neustále v komukaci dává najevo "my jsme Barca a budeme hrát skvěle" a to se mi líbí. Tak uvidíme, jak se to vyvine.
2021-12-20 23:38:48
Jo a zapomněl jsem zmínit.....k té věci, že gol Elche nebyla chyba obrany....to se mi nelíbí. Klíčový útočník tam měl Lengleta a to nebyla náhoda. Dost mi vadí, že ho Xavi furt staví, když je to takový vemeno směrem dozadu. Ano, umí rozehrát, ano, umí i dát gol hlavou.....ale ty kiksy a ztracený souboje, těch je proklatě víc ....uf, nechci ho tam, sorry jako :D
2021-12-21 06:50:31
do ruda mě vytáčí ta hláška o Ter Stegenovi a skvělé hře nohama ... možná to bylo třeba kdysi, kdy se nemohlo rozehrávat v 16tce, ale teď si to můžou dát na krátko, popřípadě nákop do pryč ... 100x radší bych tu viděl brankáře, který umí rukama a něco chytí ... není to o současné neformě, takto (ne)chytá už delší dobu ...
2021-12-21 08:01:43
Sevilla hraje letos v lize parádně. Kdyby na Realu vedla po půl hodině 3:0 tak nikdo nemohl říct ani popel a je jasný favorit.
Výhra na Seville v téhle situaci s tím co máme k dispozici by byla zázrak.