Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
AndreasGerardi Premium
2022-01-13 17:04:27
Toto povie tréner muzstva, ktoré vedie ligovu tabuľku o 17 bodov a pasuje sa za favorita LM. Ze ich jediná taktika je zaliest v zadu a čakať. Tak to už hej.
2022-01-13 17:29:48
Jsem rád, že Barca má svůj charakter a styl. Nebavilo by mě koukat na tým, co brání a hraje na brejky.
2022-01-13 17:48:44
Nevieme dať gól ináč ako hlavou,je zjavné že máme ďaleko k top teamom,naša hra nefunguje,ucelenú akciu už dlho nikto nikde nevidel
2022-01-13 17:55:53
My hráme systém, na ktorý aktuálne nemáme hráčov, pričom je navyše aj veľmi riskantný a náchylný na chyby.
Hrať tak je podľa mňa nerozumné.
2022-01-13 18:21:03
Souhlasím, Real to takhle hraje furt bohužel včera jim to vyšlo a zase vyhráli ale myslím si ze jsme byli lepší vidím to stejně. Líbí se mi naše identita občas bych byl rad vidět taky rychlí přechod ale to co předvádí Real tak to bych opravdu sledovat nechtěl. Až nám to tam začne padat tak to bude úplně o něčem jiném, bohužel musím říct ze to co předvádí teď Real tak to na většinu klubu stačí. Já proste neobdivuji týmy co bráni a hrajou jen na brejky a to je přesto to co včera předvedl Real.
2022-01-13 18:23:06
Ja to stále tvrdím, takto vyzerá práca Top trénera. Na každý zápas volí taktiku, aká na súpera platí. Tak hra teraz Real. Nehrajú len jeden a stále dookola opakujuci sa štýl. Hrajú to, čo na súpera zaberá. Preto sú tak nepredvídateľný. Dúfam že sa dočkáme aj my takej hry. Lebo toto je efektívne vedenie mužstva. Nie hrať jedným štýlom ktorý časom každý super prekukne. Proste musíme prispôsobiť mentalitu a aj káder tomu, aby sme hrali moderný úspešný futbal!
2022-01-13 22:09:56
Na takéto vyjadrenia vmy, vychodnari mame len jedno slovo: nasrac
2022-01-16 19:31:33
Kazdy normalny sudny clovek videl ze real hral na pol plynu a navyse takticky na vybornu zvladol real zapas....ja som teda ziadnu dominanciu nevidel ani na jednej ani na druhej strane ale aj komentare po zapase sa musi trener za roky praxe priucit a nebyt troll ako pique