Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-01-15 17:54:12
Za 40e je to výsmech a na druhej strane, majú saula ?
2022-01-15 18:02:03
Pod 70 by som ho nepustil. Alebo skúsil ako stopéra.
2022-01-15 18:27:32
Bože ani za 100m. On je naše budoucnost.
2022-01-15 18:47:03
Frenkie by mal hrať namiesto Busquetsa, jednoznačne! Je rýchlejší,kreatívnejší a priamočiarejší. Na tejto pozícii bol najlepším stredopoliarom LM. Tak nerozumiem,prečo tam nehrá. Busquetsa by mal byť jeho náhradníkom. Keď ho stratia, potom si budú búchať hlavy o stenu.
2022-01-15 18:52:08
Všetci vedia, že Barcelona má finančné problémy, takže musia predávať. Jediný 2 dobre speňažiteľný hráči sú Pedri a FDJ. Keďže Pedri má nízky plat, logicky sa núka FDJ. Dôvod je jednoduchý, Xavi+Laporta a jeho barcelonská DNA. Je vidno, že Busquets nestíha, kvôli nemu padajú góly, spomaľuje hru, všetci okolo neho musia hasiť jeho problémy a podľa všetkého bude hrať základ aj budúci rok. Xavi preferuje Pedri + Gavi + Nico a FDJ len putuje po zálohe a kto vie, aké má úlohy. Xavi proste hľadá identickú zálohu Xavi+Iniesta+Busquets. Žiaľ to je nemožné a odmieta prispôsobiť štýl hry hráčom, čo má v tíme. FDJ mi príde ako inteligentný človek, tak by som sa nedivil, keby sám mal snahu odísť. Pod Tuchelom by mohol byť ak nie za svetovú hviezdu, tak určite by mal aspoň herný systém, čo by mu sadol. Ak sa reálne pozrieme, všetci špičkový tréneri sa snažia nájsť optimálny herný systém, aby vedeli vyťažiť z hráčov maximum, aj všetkými tu nenávidený Koeman to hľadal, ale nie, Xavi povdal, bude sa hrať toto a pôjde aj cez mŕtvoly a ide si len to svoje.
2022-01-19 12:38:50
40 alebo 50m je smiešne každý kto chce predať svoju hviezdu tak si vypíta 100m prečo barcelone ponúkajú takú cenu asi lebo vedia ze maju finančnú krízu