Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-07-11 14:31:39
Vysnený káder? Za mňa asi takto: Ter Stegen - Alba - Araujo - Kounde - Azpilicueta - Pedri - Kessie - Silva - Fati - Lewandowski - Raphinha. Ale asi ani v najkrajšom sne, bohužiaľ. :(
2022-07-11 14:45:14
Ja vám sem napíšem zostavu aj so zdvojenými postami.
Ter Stegen (Iňaky)
Dest (Azpi,Roberto) Kounde ( Pique ) Aruajo (Garcia) Alba (Baldé)
Busquets ( Kessie,Nico) Pedri (Gavi) Dejong ( ?)
Fati (Ferran) Lewa (Auba) Dembele( Raphinha)
2022-07-11 15:04:13
Tak dám aj ja. Z hráčov ktorých máme alebo o ktorých sa píše.

Ter stegen - dest pique araujo alba - busquets pedri bernardo - dembele auba fati/ferran

Lavička: pena, azpilicueta, garcia, christensen, gavi, torre, nico, fati/ferran, tagliafico, roberto, kessie, abde.

Ale vyzerá to: ter stegen - dest kounde araujo alba - busquets pedri de jong - raphinha lewa dembele. A to je značne slabšia zostava.
tunno Premium
2022-07-11 15:39:58
Pred mesiacom som bol optimista, teraz to vyzera na premarnenu prilezitost a prestupove ktore nas pochova. Vela dobrych a minimum top hracov je cesta do pekla. Horsie ako mat vela zlych, u tych sa aspon netreba sporit ze nestacia kym u tych dobrych sa budu omielat frazy o tom, ako velmi sa este zlepsia.
kluc Premium
2022-07-11 16:54:26
Ter Stegen (peňa)
Azpi (Dest, Roberto) Araujo(Pique) Garcia (Christensen) Alba (Alonso, Balde)
Busquets (Nico) Pedri (Kessie, Torre) de Jong (Gavi)
Dembele (Ferran) Auba(Memphis) Fati (Abde, Torre)

Usetrenych 50m. za lewu, usetrenych 60m. za Raphinhu, 60m. za Koundeho...
Na domáce trofeje to je v pohode.
O rok bude treba posilu do zálohy miesto Busiho (moze prist Silva), Lewa môže prísť o rok zadarmo a nahradiť Memphisa, a seriózne rozmýšľať nad krajmi obrany...200m. sa bude hodiť ?
2022-07-11 17:21:30
Kéž by šel vrátit čas a problémy v defenzivě vyřešit Puyolem a Abidalem,nechat tvořit Iniestu a Xaviho a pod Lewandovskym mít Davida Villu :)
2022-07-11 18:11:51
,,dobre chlapci snívame ďalej čochvíľa to začne,,,ale Barca dlho nebude Barcou,na akú sme boli zvyknutí,,,⚽⚽?
Gamo Premium
2022-07-11 18:29:23
Keď už sú tu vysnívané zostavy tak hodím svoju tiež :D

Stegen - Davies - Kounde - Araujo - Digne - Pedri - Thiago - Silva - Fati - Haaland - Gnabry
2022-07-11 19:42:23
za mna:
stegen; dest-araujo-garcia-alba;pedri-kessie-gavi; ferran-lewa-raphina
2022-07-11 23:54:24
Je to fuk. Nikto top neprišiel, ani nepríde. Momentálna Barca nemá top hráča, možno okrem Pedriho ani jedného, ktorý by sa k tomu aspoň približoval. Ani Xavi nespraví zázrak. Táto sezóna bude krutá. Toto mužstvo neuhrá ani tretie miesto v skupine LM... Nepomôže ani tretia finančná páka. Čakajú nás minimálne 3 roky smútku...