Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-08-10 10:13:35
Paraziti
2022-08-10 10:15:13
Vyradiť z kádra a 2 roky nech čaká na nový klub, keď im máme dať plat. Prečo by mali mať za rovnaké obdobie plat zo starého i nového klubu?
2022-08-10 10:17:25
Ach bože načo Braithwaite chce ten plat keď už teraz je najbohatším hráčom v Barcelone a Umtiti sa ani nebudem vyjadrovať...
2022-08-10 10:17:30
Ak je na vete Barcelona dúfa ze na predaji umtitiho niečo zarobí pravda aspoň 1% tak to je najlepší vtip aký som tento rok počul
2022-08-10 10:43:08
Umtiti má na stole nejaké ponuky z Turecka. Kontaktoval ho napríklad Olympiakos...takže Grécko?
2022-08-10 10:45:58
Už pár dní (týždňov) koluje po internete foto svatého Alemanyho ako reakcia na príchody hráčov (pominiem to, či oprávnene alebo nie). Keď sa pozriem na kolonku odchodov a predajov smerom z klubu von, tak je to za mňa teda strašná slabota, tak by ma zaujímalo, či aj toto je v jeho gescii, alebo sa jemu budú pripisovať len zásluhy a za neúspechy bude zodpovedné bývalé vedenie :-)
2022-08-10 11:15:03
Dokým budú existovať zmluvy, ktoré skoro nijak nezohľadňujú skutočnú výkonnosť hráča, a ani to, či vôbec v zápasoch hrá , dovtedy budú mať kluby takéto problémy.
2022-08-10 12:17:27
parchanti zasraní... nech sa ich už konečne zbavíme...
2022-08-10 15:15:20
Dve "kralovske" pijavice.....uz aby boli prec.....
2022-08-10 20:13:05
Do konca zmluvy tribuna, idividualne treningy, dvojfazove. Bez kontaktu s ackom. A kazdy mesiac testy, ci splnaju normy. Do posledneho dna zmluvy by makali a makali.
2022-08-11 12:13:47
Moj nazor: pod Xavim nedostal Braithwaite sancu ukazat, na co ma a na co nie. Mozno preto sa citi byt ukrivdeny. V tomto Xavi spravil chybu: dal Ferranovi 100 sanci, ktore si teda vobec nezasluzil, a Braithwaitovi fakticky ziadnu. Keby bol Martin trochu hral, videl by sam, ze je cas odist. Takto mu Xavi dal argumenty, ktore by inak nemal. A tam je samozrejme aj fakt, ze Barça ma s nim platnu zmluvu, z ktorej vyplyvaju urcite zavazky voci hracovi. Tym padom nemoze byt riesenie take, ktore by vyhovovalo len jednej strane (Barçe). Cize nadavat Martinovi do parazitov je uplne nemiestne. Co sa tyka Umititiho, obcas mam dojem, ze mu vyhovuje dostavat velke peniaze za nic, a preto nechce odist niekam, kde by mal ovela mensi zarobok a kde by musel pravidelne hrat a nieco dokazat. Mozno sa mylim, mozno nie. Bohuzial, ani v jeho pripade nema Barça pravo neplnit svoje zavazky, bez ohladu na to, ci by bolo potrebne investovat peniaze do niecoho lepsieho a uzitocnejsieho. Na druhej strane je neskutocne hlupe (a nezodpovedne) kupovat drahych (i ked potrebnych) hracov skor, nez sa vyriesia platy ci zmluvy starych hracov. Ved zmluva nezanika len preto, lebo to niekomu uz nevyhovuje. Aj druha strana ma totizto urcite prava. A taketo veci treba najprv vyriesit a potom nakupovat, a nie opacne, a potom nadavat na hracov, ktori sa neprisposobia vole klubu. Kazdy ma svoje zaujmy, a nikto nemoze mat veci presne tak, ako si ich v tom momente predstavuje. Ani Barça, bohuzial.
2022-08-12 20:44:52
Z toho množstva príspevkov je jediný objektívny od RoAd, neovplyvnený fanúšikovskou zalepenosťou. Zmluva je zmluva bez ohľadu či nám hráč ešte vyhovuje. Ak ju nedodržíme, nastupujú právnici. A potom yo môže byť podstatne drahšie.