Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-09-08 06:14:03
Bol to skvelý zápas takže nechcem vypichovať negatíva, ale podľa mňa Koundemu presun na RB vôbec nevyšiel a tá chyba bola úplne podcenenie súpera “veď aj tak nedá gól” - strata koncentrácie, 6hráčov sa pozeralo v stoji ako protihráč bežil za loptou. Taký prístup nemôžu mať hráči ani na 20sekúnd.
2022-09-08 06:23:34
Ano Plzeň je fotbalový trpaslík o proti Barce, ale i takový dokážou potrápit, když top klub není fyzicky dobře připravený viz třeba zápasy Barca - Slavia. Včera byla vidět úplně jiná dynamika týmu Barcy o proti tomu před cca 2-3 lety a krásně se na to kouká na ty hráče v neustálém pohybu a když se k tomu přidá technická vyspělost, tak takový tým jako Plzeň nemá šanci. No Dembélé naprosto famózní - nepoznávám ho. Ten klid na míči. Lewa masterclass. Taky těší mě hráči jako Kessie, Christensen. Hráči zadarmo s nepřemrštěným platem. Skvělí na hráči do rotace. Ano Plzeň byla slabá, ale je hezký vidět, že takový zápas si umí už Barca pohlídat a ne se protrpět k vítězství i proti slaboučkému týmu jako tomu bylo před 2-3 lety.
2022-09-08 06:25:58
Najlepšie - ukázala sa záloha, x ktorou by sme mali väčšinou hrať ?
Najhoršie - Alba a to, že čisté konto nevyšlo (pri všetkej úcte k Plzni)
2022-09-08 06:31:51
Lewa samozřejmě bombarďák, ale výkon Dembeleho byl něco pro fotbalového fanouška
2022-09-08 07:35:18
najlepsie: pedri dembo. najhorsie: zo stoperov robime RB.
2022-09-08 07:54:57
Dembele hral neskutočne. Ten človek sa zmenil nie o 360 stupňov ale povedal by som že o 720 stupňov. Včera bol neskutočný! ???
2022-09-08 10:19:32
Po tom co na hřiště přišel Piqué, tak hru neskutečně zpomaloval a přišlo mi, jako když se hra vůbec nezměnila za poslední dva roky. Každý balón zastavil a místo aby ho rozehrál rychleji, jako to dělá Araujo, Koundé nebo kdokoliv jiný, tak to zašlápl. Já být na místě Lewandowskiho, tak bych se nechal vystřídal, protože po tom co odešel Dembélé, tak nedostal pořádnou přihrávku. Za mě teda jednoznačně nejhorší na zápase bylo střídání Piquého.