Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-10-30 14:01:38
No nevim, přišlo mi, že Pedri až moc na svůj standard kazil
2022-10-30 14:06:02
Balde bol podla mna vcera po Lewovi najlepsi a celkovo v poslednych zapasoch hra vyobrne. ale vyborny bol aj Gaya za Valenciu. keby sme ho zobrali na volny prestup, tak mame o laveho beka postarane
2022-10-30 14:36:50
Dembele a unava? Moze byt. Naposledy zahral dobre s bilbaom a odvtedy je chudacik unaveny. To su 2 zapasy. Este 3 si odychne v zakladnej zostave a potom opat zahra dobre, proti getafe. Jednoznacne predlzit zmluvu. Minimalne o 6 rokov! Nalim, suhlasis, ze? Klucovy hrac, bez neho to nema cenu hrat!
Dembele s jeho nenazranym agentom je skodna. Nic viac. Super, je rychly, obehne kdekoho. Ale toto nie je atletika. Rozbehne sa a zrazu mu lopta zavadzia. Najlepsi hrac bayernu, vcera zas hral za valenciu.
A trener mu stale veri a chce mu predlzit zmluvu...
2022-10-30 15:12:15
Sergio - V posledných týždňoch sa zdá, že má problém stíhať tempo v zápasoch....v posledných týždňoch??? Úprimne, od roku 2017 má s tým problém a okrem toho, nikdy nebol rýchlym hráčom, vždy loptu držal a držal, o niečo rýchlejší hráč ho vždy obíde aj krokom...
2022-10-30 15:13:53
To hodnotenie Busguetsa, Garciu, Torresa a Rafinhu mi pripadá ako hodnotenie spolku zváračov, ktorí si zabudli pri zápase ochranné štíty na hlave. Busquets dlhodobo hrá veľké ho...o, Garcia asi pred každým zápasom pozerá filmy voľného zápasenia, Torres mi pripadá akoby na tréningoch trénoval bez lopty a Rafinha zasa akoby trénoval s balónmi a b zápase sa bojí poriadne kopnúť do lopty. Bolo to naozaj nepozerateľné stretnutie.
2022-10-30 16:22:37
Ta hra je celkově poslední dobou děs a co ty naše špíly pozoruju, tak mi vadí jedna věc - držení míče... Tím myslím držení míče jednotlivých hráčů - jako by se jej nechtěli vzdát a jako by jej každej chtěl mít pro sebe co nejdéle...
Když se podíváte na naši nejlepší hru, ať už to bylo za van Gaala, za Reijkaarda, za Pepka nebo Enriqueho, nejlepší fotbal jsme vždy předváděli na 1-2 doteky, kdy se balón nezastavil a díky tomu ani hráči - stále to bylo v pohybu...

Jinak sledování Busquetse je dost utrpení - má skvělý výběr místa, vytříbenou techniku, ale nerozběhne se ani za hň... Jakmile je od něj soupeř nebo balón dál jak 10m, prostě to vypustí a přejde ve většině případů do kroku...
S tímhle leda na Almérii a spol....
2022-10-30 17:25:50
Ak si chcem zlepšiť náladu, prečítam si toto hodnotenie. Úsmev je hneď na tvári. Týždeň čo týždeň nezmysli.
2022-10-30 17:40:01
Fati golova hrozba......????????????
2022-10-30 18:06:13
Zo včerajšieho zápasu som videl posledných cca 7 min. Hovorím si ako dobre, ušetril som si zase jedno nasratie. Pokiaľ sa budeme chváliť držaním lopty a počtom prihrávok, nič sa nezmení. Založenie každého protiútoku trvá nekonečne dlho a je jedno z ktorej strany. Výnimkou je len Terstegen, ktorý dokáže prihrať cez celé ihrisko do gólovej šance. Žiaľbohu je toho strašne málo a tak trpíme ďalej .
2022-10-30 19:38:11
dlho ma tak oci neboleli,ako vcera.... jedna velka tragedia. A pre mna su sklamanim vykony Pedriho. Cakam od neho iny level, toto hodnotenie nema s realitou nic spolocne...
2022-10-30 21:52:06
Kritika Pedriho?hmmm ,asi sem sledoval jiný zápas.Kolmice na Fatiho,vyložená šance Ferrana.Dával hře plynulost ,vybojoval nějaké míče.Za mě nejlepší na hřišti.Nechápu,ale respektuji vždy vaše názory?
2022-10-31 07:28:42
Čoraz menej rozumiem tomuto hodnoteniu.
Stačí si prečítať hodnotenie Gaviho a Raphinha a každému musí byť jasné, že ten čo to píše nerozumie futbalu.
...Už to ale trvá dlhšie...
2022-10-31 08:56:06
Pedri menšie a Frenkie väčšie hodnotenie mal dostať pidla mňa..