Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-01-12 11:25:56
Odpad Bartomeu aj ten Gomez Ponti..iba to čítam a je mi zle a najradšej by som im napľul do tváre..hyenizmus
2023-01-12 11:26:15
Toto je doslova až hnus čítať ?
2023-01-12 11:32:49
Všetci vidíme, kam hento vedenie dostalo klub.
Tieto info len potvrdzujú ich otrasný prístup a celkovo nízku kvalitu.
2023-01-12 11:35:11
Žiadny hráč nemá mat tak veľký vplyv na rozhodovanie, oni sú hráči a vedenie je vedenie a to sa v Barcelone nastrbilo a preto by malo prísť k vyhadzaniu vsetkych co tomu nerozumeju- ta obmena mala prísť už po Guardiolovi, trz to bude len bolestivejsie
2023-01-12 11:37:30
Zaujalo ma hlavne to čo tvrdia o monopole s Messim, že o všetkom rozhodoval. Že nechcel, aby jemu a Suarezovi znížili platy, ale ostatným áno. Chcelo by to teraz pohľad druhej strany a Messiho, lebo bez toho je to len pohļad jednej strany o ktorých sa vie, že zničili klub. Takto mi príde, že hádžu vinu na Messiho za to, že ich nutil k rozhodnutiam, ktoré viedli k sučasnemu zlému stavu klubu.
2023-01-12 11:55:38
Rovnaka diskusia ako tu :)
2023-01-12 12:15:28
'Presi, znížte platy ostatným, ale nedotýkajte sa mňa a Luisa.' ...toto vypovedá niečo aj o Messim a keďže tieto správy nemali vyjsť na svetlo sveta, ale len súkromne, tak to pravda asi najskôr bude....ďalej je očividné, že Messi si v klube ozaj veľa diktoval...zaujímavé čítanie ozaj
2023-01-12 14:17:35
teraz sa vyroja vsetci messiho neznasaci a budu brat vazne vsetko, co napisal nejaky urazeny trtko, ako pravdive...multimedialny brainwash., gratulujem
2023-01-12 14:42:44
tvl nebýt messiho, tak je dnes Barca poloviční... jasně nadsázka, ale onu zlatou éru řídil právě on. Hlavně díky němu má Barca z této éry, která je vůbec nejúspěšnější v dějinách klubu, tolik trofejí. A také jen díky němu má Barcelona tolik fanoušků. Myslím si, že budu jen jeden z mnoha a z mnoha, které k fandění Barceloně přivedl právě Messi.
Jasně, ani taková legenda si nemá co diktovat, ale to není jeho chyba, je to chyba těch, co ho poslechnou.
2023-01-12 15:20:18
???? grcám ako cigán pri pomyslení na robotu.

A to je "len" Barcelona. By som si prečítal nejaké WhatsUpp správičky medzi členami vedenia Realu a Rozhodcami v španielsku :). To by len bolo zaujímavé čítanie.


Ps. Dúfam, že mi nevymažete koment alebo rovno nedáte ban, za toho "cigána"

Dík
2023-01-12 15:42:44
To je zberba. Je mi z nich zle! ??Viete si predstavit, ake spinavosti by este mohli vyjst na povrch keby sa niekto dostal k Laportovym chat-om, emailom, atd? I ked mi uplne staci to, co som tu videl dnes. Zaujimalo by ma, ci su takyto "ľudia" vzdy len u nas, alebo aj inde.
2023-01-12 17:00:09
Myslím že pravdu čo všetko sa dialo v Barcelone sa nikdy nedozvieme ( ako strana vedenia tak aj Messiho )
2023-01-13 12:05:09
O Messiho vplyve v klube sa nedá pochybovať. Aj ten únik vyjednávaní o poslednej zmluve je o tom istom.(klub som ja!)
2023-01-13 16:50:02
Sa cudujem ze vam to ego dalo vobec publikovat takyto clanok ako fakt som to necakal ze toto sem date...messi je zo vsetkych futbalistov uplne najviac medialne protezovany a dost sa o nom skresluje mienka ze je to dobra dusa bez najmesej chyby...pritom je to ako pise byvale vedenie potkan ale on nema take gule ako cr aby hejtol velke korporacie ako coca cola alebo mcdonald a tym si cr vysluzil v mediach rozsudok smrti a tak to aj vyzera....jeden da nabok coca colu druhy toci reklamy na chipsy hold rozum ludom do hlavy nenalejes ale skrz media im ho vies kvalitne pomasirovat