Odveta druhého semifinále napokon nepriniesla žiadne prekvapenie. Sevilla doma vyhrala prvý zápas rozdielom triedy a do Viga pricestovala s výsledkom 4-0. Zverenci Unaia Emeryho si už tento náskok nenechali újsť a aj vďaka dnešnej remíze na ihrisku Celty postúpili do finále, kde na nich bude čakať FC Barcelona.

Vigo pritom začalo zápas dobre, keď zásluhou Aspasa viedli domáci v 55. minúte už 2-0. Črtala sa tak dráma, ktorú ale veľmi rázne odmietol Ever Banega, ten totiž už o 2 minúty neskôr znižoval na 2 - 1.

Gudetti potom v 60. minúte nepremenil penaltu a v hustom daždi tak bola opäť na rade Sevilla, ktorá zásluhou Konoplyanku v 87. minúte vyrovnala na konečný stav, teda na 2 - 2. So zápasom radikálne nepohlo ani vylúčenie N´Zonziho, ktoré ale prišlo v samom závere stretnutia.

Barcu tak vyzve tím z Andalúzie. Sevillania sa po slabšom štarte do sezóny pomaly preberajú a ich tím naberá na obrátkach.

2016-02-11 22:50:04

Bude to náročné. Ťažkí súperi, jeden aj druhý. Pozeral som zápas. Celta, žiadne bábovky. Bojovali ako draci. Vzhľadom na to, v akom stave bolo ihrisko (celé pod vodou) dobrý zápas.

tominno9

38
2016-02-11 22:52:45

ešte nie sme ani vo finále LM a koniec sezóny je tiež ďaleko a ty už obhajuješ trebl!

Ahonen

16
2016-02-11 23:14:15

Budú to ťažké zápasi ale ako fanúšik Barcelony verím že to zvladneme a vyhráme to finále.Visca el Barca

BarcelonaPolis

-13
2016-02-12 00:07:45

Prosim vás, jaký finále se hraje na ten dvojzápas??