Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-04-06 09:20:14
Špekulujú ako dostať peniaze od sponzorov a za tv práva.Fotbal už nieje šport ako býval už je to len biznis a pracka na peniaze.Cely fotbal sa točí len okolo jednej veci a ľudia sú im ukradnutý keďže silou mocou chcú dohrať sezonu aj bez divákov hlavne že klubom vonku eura na účet.
Marian Premium
2020-04-06 10:58:07
Finále LM v decembri? To je vtip? Ak sa začne hrať dajme tomu v auguste či na jeseň, dohrajú sa ligy a LM a musí sa to dohrať. Až potom sa začne nový ročník ligy a LM. Ak by finále LM bolo až v decembri, tak ani nestihnú otvoriť novú sezónu LM tento rok...
2020-04-06 11:02:50
hneď, ako sa vyhlásilo na Slovensku futbalu STOP, som písal na niektoré futbalové portále, že ak je dovod prerušenia CV19, tak som navrhoval, že by sa jarná časť sezóny posunula na jeseň a stanovil sa nový systém JAR-JESEŇ, po ktorom sa pred niekoľkými rokmi aj v rámci Európy špekulovalo. Prebiehalo by to v kľude bez stresov. Legislatívne by sa určite dala zvladnuť..visca
2020-04-06 11:12:04
aj finančníci si musia uvedomiť, že je tu celosvetový problém a musí sa to riešiť...moj klub, kde posobim, to zasiahlo v tom najlepšom čase, keď sme mali dobre rozbehnutú jeseň, doplnili káder, skončili na 1.mieste a zrazu STOP....neskutočnéé..mrzí ma to, že sa možno unáhlene zrušili súťaže od Blavy na východ..čas je náš nepriateľ, tak dúfam, že zvíťazí zdravý rozum..
2020-04-06 11:36:09
Já chápu, že pro hráče, trenéry, manažery atd. atd. je to "práce", a tak vymýšlí, jak to udělat, aby o své peníze nepřišly... Na druhou stranu, všichni tihle lidi jsou dobře zajištění Nemusí do konce života pracovat, pokud alespoň trochu chytře peníze ukládali a všechno nerozfrcali. Teď se naopak ukazuje, jaké profese jsou pro náš život klíčové a bez kterých bychom se neobešli. A jsou nesrovnatelně hůře ohodnoceny. Mně by jen zajímalo, kolik z nich, by se sportu nebo filmu věnovalo, kdyby měli pravidelný měsíční příjem 30.000 Kč (cca 1100 EUR) a z toho by museli hradit bydlení, jídlo a věci pro rodinu? Tihle chlapci si vůbec neuvědomují, že jejich koníček není opravdu k životu nutný... Nebudu se už dál rozepisovat. Ale jen tak pro zajímavost - dneska vyšel na internetu článek o tom, jaké úžasné letadlo má Lionel Messi a kolik peněz stálo... Je to čistá provokace, nic jiného... A přesně to vystihl jeden komentář, který sem zkopíruju, protože to vystihuje naprosto všechno a nemá cenu ho jakkoli komentovat: "Bohužel sebekrásnějšího golu když mě bude kručet v břiše se nenajím. Z tohoto pohledu má obyčejnej sedlák pro lidstvo daleko větší hodnotu než takovéhle hvězdy." A pod to se podepíšu...
2020-04-06 16:15:05
Toml0 daj si sebe 2 vlastné, lebo mi sme ďaleko,... nemáme také dlhé ruky ?