Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-05-18 08:30:07
Už keď máme tie vzťahy z ajaxom také aké máme (ževraj dobré) kľudne by som zahrnul nejakého hráča z rezervy na hosťovačku (collado, puig...) alebo aj výmenu plus doplatok z našej strany wagué + 10/15mega za desta
2020-05-18 08:54:59
...ďalšia vec, načo nám je tým pádom Taliansky mág de sciglio...Robert sa už aj tak nepohne z postu RB nikdy, podľa mňa je s tým už na 100% zmierený, od roku 2017 keď ho chceli presunúť každý rok ubehli 3roky
2020-05-18 09:27:32
Clovek uz fakt nevie, co je vlastne pravda. Vcera Semedo za Pjanica + De Sciglio + 25 melonov, dnes Semedo do Interu za Lautara .... taky chaos okolo prestupov snad este nebol ako je teraz...a inac, nase slavne vedenie a zvlast sportovy riaditel by sa mal zamerat v pripade novych hracov hlavne na holandsku ligu a zvlast na kluby, hrajuce stylom Barcelony....velke mnozstvo kvalitnych hracov za pomerne prijatelne sumy a nie predrazane "hviezdy" velkoklubov za vyse 100 melonov.....
2020-05-18 09:57:26
Takže sa chcú zbaviť hráča, ktorý sa nebojí ísť 1 na 1, a idú kúpiť podobného za 20 mega? Hlavne že tu zostane primadona Roberto, ktorý nevie kde je, všetky nahrávky idú dozadu. Za Semeda dostanú 2 hráčov, ktorých ani Juve nechce + nám k tomu ešte zaplatia, aby sme ich zobrali - 25 mega. Aby som to zhrnul, získame 2 hráčov na lavičku, za 20 mega kúpime Desta, takže zarobíme 5 miliónov a hlavne že sa zbavíme kvalitného hráča Semeda. Fakt brilantný obchod, deal storočia. Keď im išlo o to, že Semedo poberá podľa nich veľký plat, tak to mali šetriť na iných hráčoch čo nie sú pre klub tak dôležitý ako práve Semedo a práve on má jeden z najnižších platov, tak sa mi až rozum zastavuje, ak má byť toto ako dôvod. No nech mi nehovoria, že 3 hráči nebudú mať dokopy väčší plat ako Semedo. Nechápem prečo im tak vadí, sú tu iný hráči s ktorími sa treba rozlúčiť.
barcelonista29 Premium
2020-05-18 09:59:09
Jeho agent sa jasne vyjadril. Barcelona ho sleduje rovnako ako BVB a PSG. Ale neprebehli ani základné rokovania. Jediný klub s konkrétnou ponukou je Bayern.
2020-05-18 10:21:57
Tu nie je o čom jednať. Konečne skvelý talent na RB a chce ísť k nám, to treba využiť. Semeda by som skôr využil na kúpu Neymara, alebo Lautara, keďže ako PSG, tak aj Inter zháňajú RB. Najprv by sme mali riešiť naše priority Neymar/Lautaro a až tak Pjaniča a spol.
2020-05-18 10:39:25
Ako som pomerne dosť prekvapený ako je tu pozitívne hodnotený Semedo. Podľa mňa za tie roky čo prišiel spravil len minimálny progres, povedal by som, že je to priemerný pravý obranca (v niektorých prípadoch ho dokonca predčil aj Roberto, ktorý predtým pravého obrancu nikdy nehral). Spolupráca s Messim na lajne absolútne nefunguje, ten si našiel zásobovača asistencií na druhej strane ihriska v podobe Albu. Dani Alves by mu hádam ešte aj teraz vedel ukázať ako má pozične pracovať pravý obranca. K samotnému dealu od Juventusu, to snáď ani nemôže byť pravda, to by bolo pre nich strašne nevýhodné (ved len samotný Pjanič má na trhu väčšiu hodnotu). Ak by sa to aspoň z časti zakladalo na pravde tak neviem nad čím vedenie váha, lebo Dest+Sciglio by tým pádom mohli zdvojiť pravú stranu a bolo by po probléme + by sme mali Pjaniča.

Ide čisto iba o môj názor a možno Semedovi krivdím, ale ja by som s jeho predajom problém nemal. :D
2020-05-18 13:16:16
Kupme Desta, Juventusu posleme Semeda za Pjanica a peniaze. A tie peniaze mozeme pouzit na Neymara/Lautara.