Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-06-22 16:24:18
Na vine nie je VAR, ale rozhodcovia. Raz pripisknu jednemu, raz druhemu. Vcera darovali vitazstvo Realu. Gol Sebastianu by som bez debaty uznal, penaltu Realu by som nezapiskal, resp. po VAR zrusil a ta ruka skor bola, ako nie. Vyslovene urobil Benzema pohyb proti lopte rukou. Zarezali rozhodcovia San Sebastian, ktory hral velmi dobre.
2020-06-22 16:52:14
Tú ruku by som ani tak neriešil, ako tú penaltu. Tam sa ho ani nedotkol a z VARu to bolo riadne vidieť. Na druhej strane nám tiež minule odpískali neexistujúcu penaltu.
Marian Premium
2020-06-22 16:59:21
Povedzme si na rovinu. Aj rozhodca je fanúšik. Asi ich má Real viac medzi španielskymi rozhodcami. A ešte faktor obálky plnej eur.
2020-06-22 17:07:34
Typicky Zidanov real. Bez rozhodcov by boli v europskej lige
2020-06-22 18:12:30
Takéto veci sa stávajú dnes im zajtra nám
A nemyslím si že 3 krát za sebou mali šťastie
2020-06-22 18:15:01
Som zvedavý ako by toto chceli obhájiť madridisti. Jasný dvojitý meter u rozhodcov a k tomu to bol rozhodujúci gól zápasu. Bez toho gólu by mali len remízu a to ešte nehovoríme o veľmi, veľmi prísnej penalte, ktorá ani nemala byť. Toto už dávno nie je spravodlivý boj o titul.
2020-06-22 18:27:59
A to sa ešte kľudne môže diskutovať aj o prvom neuznanom góle San Sebastianu. Pravdepodobne sa tam pískalo "clonenie brankárovi." Lenže ten hráč bol viac ako 5 metrov od brány, bolo jasne vidno, že nemá absolútny záujem hrať loptu, a lopta navyše dopadla viac ako pol metra od hráča. Preto nechápem, z akého dôvodu gól nebol uznaný. Jediné, čo mi ako tak dáva zmysel, je že hráč Sociedadu povyskočil a to mohlo zmiasť rozhodcov. Bol to však jasný reflex, pri ktorom sa hráč snažil vyhnúť lopte aj keď nemusel. Z týchto dôvodov mám za to, že aj prvý gól San Sebastianu bol regulérny. Môžu prevládať argumenty, ktoré pojednávajú o našej otrasnej predvedenej hre a tvrdiace, že "keby sme vyhrali viac zápasov, tak nás výsledky Realu ani nemusia zaujímať." Ale treba mať na pamäti, že aj takéto zápasy rozhodujú o titule, a je ich za sezónu niekoľko. Stačí si spomenúť na zápas s Atleticom, v ktorom nás rozhodca v podstate obral o titul. Áno, je pravda, že hráme otrasne a potrebujeme zmenu, no na druhej strane ani Real nepredvádza žiadne excelentné výkony, za ktoré by si vyslovene zaslúžil získať titul. V tomto bode sezóny, zdá sa, budú najdôležitejšie výkony rozhodcov.
2020-06-22 19:03:43
Titul je prehraty. So zapasmi ake cakaju real a s pomocou rozhodcou aku maju teraz kupenu uz real nestrati ani bod
2020-06-22 19:07:48
Co dodat... Je do oci bijuce, ze Real bez pomoci tu ligu nevyhra a kedze je v Spanielku politika naznakom diktaturi z Madridu, hlavne co sa tyka autonomnych regionov, tak v ramci propagandy by sa vyhra Realu hodila. No a tak urcite silnie tlak aj na rozhodcov, aby tam ten Real nejako dotlacili. Po vsetkom, co som videl uz davno neverim, ze je v LaLige objektivny rozhodca, bud piska pre jednych, alebo pre druhych, zial v poslednej dobe je vidiet viac tej pomoci pre Real.
2020-06-22 19:14:47
o sancu na titul prichadzame kvoli hre, na ktoru sa neda divat, je pomala, bez myslienky a hraci pomaly 60min kazdeho zapasu len odtrpia uz vyse 3 rokov...
toto vyhovaranie sa na rozhodcov je maximalne detinske a povedzme si pravdu, Barca je posledna co sa moze na rozhodcov hnevat ci uz v lige alebo v Europe ?
2020-06-22 20:55:13
Barca je mrtvá smirte se s tim. A hodně dlouho potrvá než se něco změní.
2020-06-22 21:07:55
Var je ajstak len ľuďmi riadený čiže to bude skoro také jak u hlavných rozhodcov kdo da viac love alebo od sympatií
2020-06-23 09:06:46
To vážne tu máme ešte aj článok o tomto sťažovaní? Ruku na srdce, zaslúžime si zatiaľ ten titul?
2020-06-23 20:59:01
Som fanúšik Realu Madrid už od útleho detstva, môj dedo ma priviedol k futbalu, chcem len napísať, že si myslím, že Real určite nemal vyhrať ba ani len remizovať zápas, nie som 'plastický' fanúšik. Viem uznať chyby tímu objektívne. Vôbec netuším ako to bolo s rozhodcami, ale určite tam niečo bolo. Krivdy vo futbale boli aj budú. Nemôžeme argumentovať niektorými rozhodnutiami iných rozhodcov v
jasný prospeh Barcelone, lebo to nedáva zmysel. Uznávam nepáčil sa mi zápas ale takto vyhrať titul nechcem, keby ešte raz Barcelona prehrala a Real vyhral tak by som to považoval sa celkom férový titul. A ešte sa vyjadrím k fanúšikom Barcelony, ktorí by prijali aj smrť niekomu, kto fandí Realu. Takí ľudia sú aj na jednej aj druhej strane nemôžem povedať, že to je problém len Barcelony, sám som stretol podobných fanúšikov Realu. Proste Real a Barcelona sú odjakživa rivali- tak to bolo a bude. Sme rivali nie nepriatelia. Ja sám uznávam veľa hráčov z Barcelony ako je Messi, Ter Stegen, Lenglet a veľa iných...
2020-06-23 22:57:51
mna by len zaujímalo prečo mi chodí oznámenie ked som tu nič nepísal? nedá sa to nejako vypnut? :D