Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-06-30 13:04:51
No tak ti vsestranni hraci u nas priam hviezdia ?
Kazdopadne ked v komentoch kritizujem jeho prestup, nie je to ofenziva voci nemu. Jemu budem fandit tak ako kazdemu hracovi, ktory oblieka dres FCB.
Moja kritika bude nadalej smerovat k vedeniu nasho klubu, ktore sa kvoli peniazom usiluje ho znicit.
2020-06-30 14:03:17
Od profesionala ma dost zaraza vyrok-obdivujem HRU Barcelony,uz davnejsie je prec ten cas, co som aj ja obdivoval hru Barcelony,teraz uz len cakam na kazdy zapas ze sa mi podari vidiet tu Barcu ako pred rokmi dozadu.Nechapem sam seba, preco sa sa tak tesim na kazdy zapas,hadam dnes ukazu pekny futbal,len mi tam nejak chyba Ansu Fati.
Miguel1988 Premium
2020-06-30 14:03:33
Doufám, že tento přestup bude trefa, jako byl tenkrát Paulinho. Toho jsme tady všichni ,,hejtovali" a nakonec nám všem vytřel zrak. Doufám, že i Pjanič bude obdobný případ. Jinak Hakimi jde do Interu za 40 mega, takže si myslím, že Inter bude potřebovat srovnat rozpočet ... z toho vyplývá co? Budou prodávat .. a koho? Já myslím, že Lautara (takže nezbývá než doufat, že půjde k nám :-))
Marian Premium
2020-06-30 14:07:24
Jediným dôvodom, prečo sa Barcelona rozhodla kúpiť Pjanića, je Bartova účtovná uzávierka.