Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-07-19 21:24:32
A to dal takmer ešte aj gól, a keby si Suaréz nezakopával o vlastné nohy tak mohol mať aj hattrick asistencií :)
Radosť sa naňho pozerať ako hrá, konečne máme dynamiku v strede poľa.
2020-07-19 21:54:34
Doufám, že Puig zůstane v prvním týmu a vůbec bych se nebál s ním hrát příští sezonu základ.. Chce to ty naše mladé sehrát v záloze a bude na hru opět radost pohledět
2020-07-19 22:36:07
Podľa mňa môže hrať Vidal stopéra rovnako ako kedysi mascherano, dosť podobné typy
2020-07-20 08:18:15
Mne se libil hodně Araujo. Konečne jsme měli rychlého stopera
2020-07-20 09:41:34
Puig - koľko sme volali po jeho zaradení do ačka už za čias Walverdeho,ale ten ho ignoroval. Mal tam svojich klusakov a neodvážil sa posadiť ich. Riqui mohol byť už ďalej. Počína si ako šéf, je rýchly , kolmý, má kľučku, behá za dvoch a prihráva do šancí . Suárez je katastrofa, drevený a pomalý, s takým výkonom by každý sedel, on hrá. Straty lôpt som mu už prestal počítať v 1.polč., stopér ho vždy predskočil, nepremení ani sám na brankára a tréner ho nechá hrať a pošle dolu Fatiho.Strašné, akú on má drzosť a nezíde sám dolu.Andres a Xavi odišli, hoci stále boli platní, ten neodíde, ani keď stratí všetky lopty, prehrá každý súboj. A simuluje pri každom kontakte.
2020-07-20 10:07:49
Niektorí píšu, že Semedo nie je pre Barcu. Podľa mňa je to veľmi dobrý hráč. Len taká myšlienka. Semedo na hrot. Je rýchly (to prečo sme kupovali Griezmana). Chce dávať góly (nielen včera, je to na ňom vidieť). A myslím, že z toľkých šancí čo majú Lusito a Griezman by určite dal viac. Vie si poradiť 1 na 1. Je ambiciózny, vývojaschopný. Ak nebude dostávať priestor u nás, odíde a budeme ľutovať. Lusito preč, Griezman aspoň 50 za neho dostať pri predaji (viac nikto nedá). Asi napíšete, že toto je chujovina. Ale ja si to nemyslím.
2020-07-20 10:13:23
A ak niekto včera hral naplno a tak ako sa má tak to boli hlavne Puig a Vidal. Na tých hráčoch vidieť, že ich to baví a že každú minútu do toho dajú všetko. A neskutočne ma sere Alba. Prvá reakcia po strate lopty je rozhadzovanie rukami. To, že včera dal dve asistencie nezachráni jeho obrovský prepad v tejto sezóne. Pomalý, aut nehodí ani jeden dobre, proste sa mu už nechce. On je presne stelesnenie starého vyhoreného harcovníka, čo by dávno mal len maximálne naskakovať za niekoho mladého, ktorému sa chce hrať.
2020-07-20 12:44:31
Suarez bol otrasný - jediné riešenie pre ňho je MLS
2020-07-20 21:12:12
Treba brať aj do úvahy to že mlady prišli z akadémie kde sa maká takže majú nabehane.Keby sa tu makalo tak je tu už 2 krát liga majstrov a k tomu keby pred tim valverde dával sance mladíkom z akadémie tak teraz bi tu možno aj valverde bol lebo skonbinovat klasickú dravosť a skúsenosti to je potom ina báseň ja len verim ze ďalší tréner čo tu bude,bude mat voľnosť a podporu vedenia a to čo povie trener bude platiť lebo teraz je vidieť ako vedenie do toho kafre čiže teraz je aj zbytočne do toho ripat a sťažovať sa lebo pokiaľ sa to tu nevymeni škoda niečo riešiť možno len čakať na zázrak že keď sezóna skončí tak sa bude brať ohľad hlavne na kondičku a zohratie sa lebo techniku majú
2020-07-20 21:53:27
nejvíce se bojím že s ním zametou