Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-09-10 08:52:49
prac sa už z barcelony !!! tieto nenažrane prasce nemaju ani kuštik rozumu aby išli preč a dali šancu mladym hračom šancu aby sa aj s nich stali niekedy hviezdy ako oni nič len banda darebakov !!!!!
2020-09-10 08:58:52
Když zůstal Messi, nic jiného ani nečekám. Navíc buduje se tým, to za rok se neudělá a nezmění vše, je to přece na delší čas. Jinde hráči odejdou se ctí, tady s jejich platy holt musíme koštětem.
2020-09-10 09:02:55
A že prečo taky vysmiaty na treningoch :D
2020-09-10 09:09:04
Mě snad odvezou, přesně co jsem si myslel, že se stane.
2020-09-10 09:19:09
Ale pre Barcelonu je najlepšia možnosť aby zostal. Ak má odísť zadarmo, tak to si ho rok nechať ako náhradníka. My chceme hráča predať, ale nemáme hrotového útočníka. To má akú logiku predať top kanoniera a profesionála, ktorý musel ťahať 2 roky z toho polovicu so zraneným kolenom lebo klub nebol schopný nájsť kvalitný zástup (Boateng bol tragédia) a nikoho iného nenašli. Vždy maká a vždy makal, tak by sa patrilo aby mohol vypomôcť na lavičke a záskok. Jednoznačne nechať . Bola by hanba pustiť ho zadarmo. On pri správnom využití a striedaniach môže byť rozhodujúci faktor pri trofejách.
2020-09-10 09:21:40
191 zápasů, 147 gólů ......
Trošku úcty.
Mě by nevadilo,když by ještě sezónu zůstal. A ještě klidně role náhradníka....
2020-09-10 09:21:41
Osobne si myslím, že postup Suareza vhľadom na jeho vek je celkom pochopiteľný a prijateľný. Kontrakt s Barcelónou má, t.j. ak nevidí progres z uzavretia zmluvy s Juve tak do rizika na nové pôsobisko nepôjde. Plat má v Barce zaistený zmluvou. Nový tréner a vedenie sa k nemu stavali chrapúnsky po tom, čo prehlásil, že v klube chce ostať a prijíma aj rolu náhradníka, čo do značnej miery by prispelo aj ku konkurencií s mladými hráčmi, ktorý by museli preukázať obrovskú snahu a progres vo svojich výkonoch, aby Suareza totálne vytlačili na ľavičku, a aby mu preukázali, že jeho minuty na ihrisku sú zrátané a neustále sa krátia. Debilný postoj trénera a vedenia zapríčiní, že Suarez ostane s platnou zmluvou na krku klubu, a ak klub zruší svoju zmluvu, tak sám sebe žiadne výhody nezíska. Plat mu bude musieť vyplatiť do konca zmluvy do jediného centu, a odstrání zadarmo z klubu hráča, ktorý mohol tvoriť ako náhradník motováciu pre mladých v súperení o hrací čas v základe mužstva. To, že tréner nemá domyslené, ako ničí motýv neustáleho progresu mladých hráčov v konkurencií so skúseným útočníkom, ktorý vo svojej kariere už dokázal veľa, je jeho problém, ale klubu a ani vytváraniu zdravej konkurencie neprispeje. Veď je len na trénerovi, koho do základu nominuje, koho vynechá z nominácie, a koho posadí na lavičku.
Kopa fanúšikov sa osopuje na Suareza, ale nedomysleli, že jeho odstránenie z klubu môže byť len snahou trénera otupiť v prípade nezdaru pri zabudovaní nových hráčov zniesť kritiku, že prečo nehrál skúsený produktívny útočník namiesto mladíka, ktorý sa nedokáže presadiť a neprináša očakávané výsledky.
Keby Suarez povedal, že chce byť len v základe a pokorou a úctou neprijme rolu náhradníka, tak by som sa trénerovi nečudoval. Ale takto mám obavy, že sám tréner má pochybnosti o svojom projekte a odstraňuje to, na čo by fanúšikovia vedeli poukazovať v prípade nezdaru.
2020-09-10 09:29:57
Ak by mienil podávať také výkony, ako za posledné dva roky, tak dúfam, že presedí celú sezónu na lavičke.
2020-09-10 09:54:36
Ak je naozaj ochotný ostať v Barcelone a uspokojí sa s rolou náhradníka, tak za mňa ho nepredávajme. Do ľahkých zápasov na potočenie je skvelý a takisto aj na koncovky zápasu sa jeho skúsenosti môžu zísť.
2020-09-10 10:09:26
To bude niečo podobné ako s Rakitičom
2020-09-10 10:15:15
No radšej choď do toho Ajaxu a môže nastať výmena za Desta :D Oveľa viac sa to vyplatí ako tích 3 M + 13 M v bonusoch.
2020-09-10 10:17:31
Uvědomte si že sice nemůžeme. Vyhodit všechny 30 ale přestavba musí už teď začít a náš tým prostě neuzivy dva chodce jestli bude hrát Messi a jako že základ mít bude tak Suarez nesmí hrát protože on už ten krok neudela navíc. Poslední 2 sezóny je na něm šíleně ten progres dolů vidět kdy už do poločase tahá nohy. My si tohle prostě nemůžeme dovolit kor když tich chodců v týmu máme víc který fyzicky už nestíhají. Ten tým musí mít základ v dravosti a hladu a ne ve vysloužilych hvězdách bez motivace. Ano jedná dvě se ještě dají brát ale mít zase pomalu půl týmu takhle tak jsme ve srabu neustále. A nic se nezmění
2020-09-10 11:03:01
Ked si znizi plat a bude nahradnik, tak nevidim dovod preco by tu nemohol ostat, na pol hodinku do vycerpanej obrany je viac ako dobry
2020-09-10 12:09:27
predavat hrača skuseneho utočnika za 3m je to na smiech a ešte ked nemame žiadnu 9 to može dokazat len vedenie barci asi vedenie zabudlo na BOATENGA a BRAITHWAITA že sme museli surne kupit utočnika
2020-09-10 12:41:00
Mňa osobne z princípu takíto hráči strašne štvú. Vidí že ho tu nechce tréner, vidí že ho nikto za neho nechce zaplatiť ani vyndru a ani dať mu plat ako má v Barce, ale bude sa cítiť urazený že mu nebolo citlivo oznámené že si má baliť kufre. Dal Barce veľa, ale to bolo pár rokov dozadu a dostával za to náležitú mzdu. To že sa tu drží a vymýšľa veľa hovorí o jeho charaktere, ktorý ukazoval aj na ihrisku keď len rozhadzuje rukami donemoty a čaká čo mu Leo naservíruje... aj z toho 3/4 zahodí. Jeho odchod brzdí celý náš útok, pre mňa by bol práve jeho odchod symbolom obmeny kádra. A nepíšte mi že som nevďačný k legende, legendy vedeli kedy a ako majú odísť ak majú klub a fanúšikov aspoň trochu v srdci.