Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-09-19 22:09:34
To je debil ? fakt on pošle našeho nejlepšího, nejvíce kreativního hráče pryč ? kdykoliv Riqui nastoupil už i pod VV tak byl všude, měl přehled jak kdyby vyrůstal od malička v dospělém fotbalu ... skoda Koemanovi jsem trosku veril že nastolí režim ale nastolí maximálně tak hovno s prominutím, budou hrát “dědci” na úkor mladých ... učte se od Kloppa všichni na světě, a od Flicka z Bayernu
2020-09-19 22:09:55
Veď Puig schová do rukáva Aleňu aj Pedriho.
2020-09-19 22:13:04
Koeman je padnutý na hlavu
2020-09-19 22:13:27
Je pravda, že máme dost hráčů v záloze. Ale to má být problém pro Alenu, Pedriho (u něj jsem ochotný vydržet rok hostovačky), ale Puig má mít základ momentálně.
2020-09-19 22:14:23
Žiadnom prípade nesúhlasím z Koemanom že ho poslať na hosťovanie Puig musí ostať minulú sezónu preukázal svoje kvality a páčil sa mi ako hral Visca el Barca!
tunno Premium
2020-09-19 22:15:52
Nekompetentna prasacia hlava.
2020-09-19 22:16:18
Neni debil, povedal pravdu. Akokoľvek sa môžeme hnevať, ale konkurencia a pretlak u nás v zálohe je neskutočný. Z pohladu Koemana neni ľahké rozhodovanie. Áno mala prísť revolúcia, ale potrebujeme aj skúsenosti v zálohe. Puig je skvelý, ale hosťovanie mu len a len pomôže. V zálohe mame skvelých hráčov. Áno dnes Pjanic neosnil, ale nemôžeme od hráča čo trénuje pár dni čakať neviem čo. Trosku trvá, kým človek pochopí čo sa od neho čaká a hlavne v Barcelone(hoci môžeš mat skúsenosti na rozdávanie), ale Barca je Barca. Nebudem odsudzovať trénera, lebo Puiga posiela na hosťovanie. Keď usúdili, že je to pre neho najlepšia voľba tak je. Puig už sedí pri 3. Trénerovi. Zatiaľ čo viem, tak ani jeden veľkoklub o neho nemá záujem. Nehejtujem ho, ale niečo na tom bude. Treba sa na to kuknúť takto. Je to nás najlepsi záložník alebo môže byt, ale treba mu dopriať priestor a Koeman sa vyjadril presne, mladi hráči musia hrať :) verím, že to bude super tento rok. Snáď to vyjde :) Barca v dobrom aj zlom
2020-09-19 22:20:52
Tímto zabije náš největší talent. Ať se to někomu líbí nebo ne.
2020-09-19 22:22:31
Mal by hrat miesto Aleňu,neverim ze je Aleňa lepsi len fyzicky zdatnejsi ako Puig
2020-09-19 22:22:43
Co neposle na hostovanie Pjanica dpc. Puig bol jeden z mala dovodov, pre ktore som sa tesil na zapasy.
Nasledovat bude Fati. Logicky. Pretlak je aj v utoku. A este ak privedu Depaya?
No Pedri pojde tiez.
Nezostane nik. Nik.
Novy budu len Dembo a Couts.
Aj Todiba chcu silou mocou predat.
Ja som uz stratil vsetky iluzie...
2020-09-19 22:23:24
Ako neviem si predstavit kde by puig hral ked hrajeme na dvoch pivotov tam nemoze hrat a mame coutsa demba trinicaa grizziho messiho a vyzera to tak ze aj susrez ostane a este aj braith takze neviem si predstavit kde by tam moc hral puig lepsie kebyze ide na hodtovacku niekde do sociedad alebo niekde kto bude hrat aj v europe
2020-09-19 22:29:30
To skôr ostatný by sa mali báť konkurencie v podobe Puiga. Puig je určite pred Aleňom a taktiež očividne aj pred Pjaničom a Busim. Nech mi nevraví, že nedokáže hrať na pivotovi, lebo potom Koeman musel prvé dva prípravne zápasy prespať. Ak to má na výber, tak Puig by nad tým nemal ani uvažovať a ukázať tomu starému Holanďanovi čo ešte dokáže a ostať. Táto sezóna bude úplne iná ako ostatné a kľudne sa môže stať, že dvaja-traja zo zálohy budú 2 týždne v karanténe a Koeman ho bude potrebovať.
2020-09-19 22:40:30
Sam33 si debil!!! V živote si asi nevidel futbal!?
2020-09-19 22:55:54
Nakoniec budú hrať stále starý hráči mladší budú striedať a starý budu mať zaklad.Neviem čo sa robí stymto klubom ale mladší keď nastúpili hra vyzerala oveľa lepšie rychlejsie.Podla mňa rýchlo otočí koeman po nevydarených zápasoch .Žiaľ pokým nenastane zmena z hora nenastane zmena ani v kadri.Puig nato že má 20 hra skvele schová do vačku ako busqetsa tak aj pjanica aj alenu.Nechapem tento postoj koemana.Daco sa muselo stať lebo takto okato to urobit.
tunno Premium
2020-09-19 23:02:57
Tak co tu citam ??... Puig je fyzicky slaby, nevadi ze vyhrava vsetky osobne suboje a nema fyzicky fond na 90 min, aj ked beha jak motorova mys do poslednej sekundy.
2020-09-19 23:06:23
Koeman OUT!
2020-09-19 23:13:19
Riqui nebude chcieť ísť na hosťovanie, on bude hrať radšej v Bčku.. je to na zaplakanie
2020-09-19 23:14:12
Koeman sklamal ako je možné,že nevidí herný potenciál Puiga, preferuje Roberta miesto Semeda,lídra chce robiť z Griezmana ved ten je úplne mimo.Pripadá mi to ako keby zobal Bartovi z ruky.
2020-09-19 23:15:31
Takze Roberto v zakladu a Puiga poslat na hostovani? Dobre to zacinas Ronalde...A to jsem se tesil,ze by se mohlo konecne neco zmenit,ale on mi to zkazi jeste nez zacne sezona.
2020-09-19 23:52:25
Koeman okamžite out hovorili že je to amatér...tu je to vidieť prekrásne
2020-09-20 00:23:19
Tak obrana jednoznačne preč Roberto ,Pique miesto neho Upambecanno/Garcia
Stred jednoznačne preč Busquest miesto neho Pulisic máme kvalitných záložníkov: pulisic,de jong,Pjanic,Fati
Útok jednoznačne Suarez odchod a príchod Martinez/Neymar a kvalitný útok :Griezmann Messi Coutinho Dembele plus posila
2020-09-20 01:05:30
Takze mali pravdu ze bude revolucia. Mladi pojdu na hostovania miesto vysedavania na lavicke. Cakal som nieco ine pod slovom revolucia no....
2020-09-20 05:14:50
Doufam ze zustane a vydrzi nez se daji veci do poradku. Najednou mi i ta tlama font prijde vhod pokud Koemama vymeni. Riqui muze do te doby alespo nabrat :D Ma 21 a vypada jak 15ti lete decko nedokazu si predstavit jak by ho srovnal takovy Ramos atd... :D
2020-09-20 07:23:46
sklamal si ma trenerko.tento chlapec je vyslovene sikovny a ty ho posles kade lahsie.od cias Guardiolu tu nebol trener ktory by chcel zabudovat nadejnych hracov do muzstva a potom vedenie kupuje niekedy ozaj nepoterbnych hracov.takto sa to nerobi
2020-09-20 07:37:02
slepeho trenera nemuseli hladat, taky tu bol aj pred nim...Riki je talent, ktory by som prirovnal k Leovi - "blka II." :-) a po de Jongovi je v zalohe aktualne najlepsi ...aj superi si to vsimli a ked si uz s nim nevedia rady, tak skonci podkoseny na travniku, ako Leo
2020-09-20 08:16:13
Jak přijde Xavi, Riqui bude jasný základ. Určitě to v něm dávno viděl!
2020-09-20 08:31:07
"Puigovi som poradil hostovanie"...
moja prababka by na to povedala: "taku radu pod rit kladu"....
2020-09-20 08:34:20
Podľa mňa dostal od vedenia nariadenie, že hrávať v zálohe majú De Jong,Busquets,Pjanic a tak budú to mať veľmi ťažké ostatní hráči. A v takom prípade je pre nich lepšie ísť na hosťovanie. Nemajú toľko skúseností z veľkých zápasov a na lavičke by ich u nás ani nenazbierali ak má Koeman ako prioritu iných hráčov. Na rok odídu na hosťovanie, získajú skúsenosti a ak hlavne budú pravidelne hrávať môžu sa vrátiť lepší po všetkých stránkach. Potrebujú hrávať pravidelne a nie zohrievať lavičku a naskakovať do zápasov ako náhradníci.
2020-09-20 09:12:58
Hanba!!!!!!!!!! Ostuda

A starý, pomalý za zenitem ubozaci Busquets a Pjanic budou hrát.
Fakt už mám chuť tento klub přestat sledovat
2020-09-20 09:25:43
Nebolo to tak davno co sa vyjadril ze ak by mal 20 a 30 rocneho hraca, tak si vyberie 20 rocneho.. Skoro zmenil nazor. Sorry ale je to pako a tymto len potvrdil ze nic sa nezmeni..
2020-09-20 09:33:51
Tak cela prestavba je v tom, že odišiel Raki a zrejme odíde Vídal . Pique je tam,včera zasa urobil v 16. pätičku a bol skoro gól. Ostala cela štvorica v obrane, je tam aj pomalý Roberto. Chce hrať 4-2-3-1,na dvoch pivotov,jasný je de Jong, k nemu Busi alebo Pjanič. A potom sú tu 3 miesta a 1 hrot. Na tie sú tu Messi, Tincao, Cou, Fati, Dembele, Grizman. Grizman bol zbytočný nákup,nie je to hrot a ani nič, čo potrebujeme.,ale iné miesto pre neho nemáme,aj včera vrátil loptu zo 16. z jednej na stopéra. Potom sú tu 3 miesta a 5 hráčov, myslím,že Leo a Trincao sú jasní. Na posledné miesto je Dembele, Fati, Cou, prví dvaja sú krídla, Cou je záložník. Tak to som zvedavý na našu hru, včera to bolo o ničom. Dembele tam ukázal,že by sme ho mohli využť na brejky,ale keď upadneme do tej našej rozohrávky do plných, je stratený.
2020-09-20 11:53:52
1. Je vlastne Koeman už ofic. trénerom? 2. Iniesta, Xavi, Pedro, Bojan, Messi - to teda boli chlapi ako hora!!! to len tak do pozornosti tým, čo tu kecajú o postavách.