Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
8JK8 Premium
2020-10-19 16:53:36
Pokiaľ je na tom fyzicky horšie mal by hrať Aleňa určite by si aspoň tých 60 minút zaslúžil
2020-10-19 17:07:24
Ja som aj zabudol, že takého hráča máme ?
2020-10-19 17:14:26
Ten hráč je na tom špatně fyzicky už dobrý 3 roky :). Tady se nic nezmění :). Jestli si myslí že hráč co skoro 3 roky neudělal krok navíc , je totáně líný na krok najednou pojede jak motorová myš, to fakt ne. :).
kluc Premium
2020-10-19 17:15:26
Pohoda, treba mu dať čas jak Dembelemu...aspoň hral za repre dosť, a keď bude hrať každý tretí zápas za Barcelonu to zvládne...
2020-10-19 17:26:04
Jaj, jaký som rád, že máme Arthura ? ten hral posledný zápas perfektne, najlepší hráč
2020-10-19 17:34:34
Nech najprv dostane ten chlap šancu predviesť sa a až potom ho budem kritizovať. Dovtedy je to pre mňa len ďalší bulvárny žvást :)
2020-10-19 18:20:58
Tak to sa práveže úplne hodí, skvele zapadne. Ešte ho tak dat mimo pozície a všetko bude ok.
2020-10-19 20:34:04
chodim na tuto stranku od kedy vznikla v podstate si kazdy den kliknem ci nepribudol nejaky zaujimavy clanok alebo nieco podobne. Moc sa nezapajam do diskusii ale to co tu je v komentaroch uz posledny rok a mozno aj dva je totalny grc primitivne prasata co nic v zivote nedokazali si tu obtieraju hubu o kazdeho hraca ktory nehral tak ako by si oni zelali. čest vynimkam mali by ste sa dnes pozriet do zrkadla vsetci co mate potrebu na vsetko a všetkych nonstop kydat. Pjanic je hrac so skusenostami, prehladom a velmi dobrou prihravkou. Rad by som ho videl aj viac ako 15m v spominanych zapasoch. Griezmana tu tiez idete zakopat pod zem. chudak nema formu ja si myslim ze ani de jong nema formu a ani messi. Messi dal naposledy gol 19.7. za barcelonu v lige (ked neratam penaltu a to by mal trener cim skor vyriesit) pretoze nato nieje zvyknuta ani barcelona ani messi.
2020-10-20 00:19:41
Je jasné že po prekonanej chorobe trvá dlhšie až dlho dostať sa do kondičky ale ono to vyzerá tak, že Pjanić prekonal koronu už roku 2018.
2020-10-21 12:16:01
Nechcem tu byť za múdreho, ale podla mňa velká chyba bola, že naše "úžasné vedenie" vymyslelo takúto výmenu. Artur bol jednoznačné lepšia voĺba ako Pjanič, myslim si že pod Koemanom by sa mu hralo lahšie a mal by pri sebé Coutinha s ktorym by si rozumel podla mňa. Artur mal nevyhodu v tom že prišiel v "čase Iniestu" ktorý bol neodmyslitelnou súcasťou a jeden z top 5 hračov ktorý za Barcu hrali. Plus ho zadržali zranenia a už určite nebol horši ako Pjanič. ? mój nazor. Plus čital som tu nejaké komentáre ohladom Dembelého, chlapec sa snaží, netreba ho zatracovať, alebo obvinovať že nemá na to alebo že sa mu nedarí, v podstate sa netreba čudovať tomu, keďže vyše roka nehral súťažný zápas, každý kto hral futbal vie ako sa zle vracia do kolotoču už po 2 týžďnoch nie po roku. Takže myslím si že všetko chce čas chlapci sa zohrajú a budeme opäť na vrchole všetkého. ?