Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-10-29 13:56:47
Tak zas vyslovene vďaka VAR nevyhrala, vyhrala úplne zaslúžene. Každé rozhodnutie VAR bolo správne. Bohužiaľ, priemerných útočníkov odlišuje od špičkových útočníkov aj pozičné povedomie a Morata ho ma na žalostnej úrovni. To nie len tento zápas, v posledných 3 zápasoch mu neznali asi 6 gólov pre offside.

Barcelona mala viac šancí a viac z hry. Jediné sklamanie bol pre mňa osobne Messi, i keď bol z pre mňa nepochopiteľných dôvodov vyhlásený za hráča zápasu, zase dal len gól z penalty, ktorú ani nevybojoval a dokopy hral veľmi slabo. Samozrejme, na bežného hráča hral perfektne, ale ja to porovnávam s Messiho levelom, ktorý by mohol byť omnoho vyššie
2020-10-29 13:57:42
Každý kto nefandi Barcelone, a otvoril si flashscore uvidel tam 3 neuznané góly kvôli ofsajdu a potom si prečítal na internete, že UEFALONA zaúradovala, tak hneď dostane šaláty a kaleráby do hlavy..
2020-10-29 14:04:40
Vďaka VAR? Veď to boli ofsajdy, takže neregulérne góly. Na to je tam VAR. Čo sú toto za clickbaitové titulky.
2020-10-29 14:08:53
Ja neviem, ale Griezmann ako majster sveta a Francuzmi oslavovany by take dva kiksy ako urobil vo vcerajsom zapase (raz pred sestnastkou vlavo a raz vo vnutri) nemal urobit....ved on tam posobil, ako by mu lopta zavadzala, alebo ho palila, no uplne lavy......
2020-10-29 14:35:38
Griezmanna nehejtujem kvôli jeho menu, mohol by sa volať aj Martinko Klingáčik. Hejtujem ho kvôli tomu, že na krídle nemá čo robiť, lebo nevie poriadne kľučku ani šprintovať s loptou a po novom ani spracovať, a predsa na tej pozícii zaberá miesto schopnejším mladíkom. Nápodobne Coutinho - aby sa vošiel do zostavy, bol Pedri vytlačený na krídlo, kde mu to nie až tak sedí. Hejtujem aj tú selektívnu charitu okolo Griezmanna - trpezlivo sa čaká, kedy sa konečne chytí, aj za cenu horšieho výkonu, no pritom iní mladíci sú viditeľne lepší a taký ohľad sa na nich až neberie. To vyzerá viac ako regulovaný monopol než konkurencia.
2020-10-29 14:58:54
VAR netreba prechváliť, pri ofsajdoch je to skoro vždy iba geometricka záležitosť (narysujes čiaru a vidíš).