Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-12-16 12:32:00
Ako auraja? Za mňa lepší jak lengleta
2020-12-16 12:36:05
Chcel by som ešte aspoň raz vidieť hrať Matheusa Fernandesa. Zaujíma má jeho výška ,ktorá možno by pomohla hlavne pri rohových kopoch.
2020-12-16 13:05:31
Moh by zkusit: MAtS - Dest, Araujo, Mingueza, Jordi - Puig, Aleña - Konrad, Coutinho, Messi - Bait....horší hra už stejně bejt nemůže, tak ať se aspoň ukážou mladíci, který budou potit krev..
2020-12-16 13:25:29
san sebastian posledne 3 zapasy remiza
ale v lige po 13tich zápasoch inkasovali iba 6golov
ja si myslím, že vyhráme tesne 2:1
2020-12-16 13:34:32
Hlavne at tam zas nedava Sergia s Lengletem a hlavne at zas nehrajem bez kridel.
2020-12-16 13:54:06
Rád bych viděl v útoku Braithwaite - Trincao - Griezmann. Do budoucna doplněný Fatim a dalšíma mladýma klukama. I za cenu toho, že bude dnes Messi sedět. V zimě Messiho prodat, ať se to provětrá. Tohle je podle mě cesta, jak z toho všeho ven... Barca NEPOTŘEBUJE být závislá na Messim a jiná cesta, než že Messi nebude v týmu, není... Jinak tam ta závislost, byť podvědomá vždycky bude a všichni budou v křeči. Barca má už teď veliký potenciál do budoucna - samozřejmě bez Messiho. A Leo by měl přestoupit do nějaký lehčí ligy, ideálně francouzská, kde si pár rekordů a trofejí ještě užije. Je to nelepší hráč historie fotbalu a je na čase změnit dres, tak, jak to ostatně sám chtěl. Do dneška nepochopím, že mu v tom zabránili... Čím dřív bude jinde, tím líp pro Barcu jako tým a pro její budoucnost.
2020-12-16 15:03:03
No ono to prave spolu tak trochu souvisí - chybí kreativní hraci a proto jsou závislí na Leovi... Jsou to hraci kteri přišli do týmu a bylo jim (možná) všem okolo vtloukany do hlavy, ze vše se točí kolem Messiho tak to je vaše jistota, kdyby se cokoliv delo. Výhoda Xaviho a Iniesry ze byli Barcelonsky od zacatku, Messi se mohl učit od nich a oni byli ti panove.. No je to složitý..ale suma sumárum by opravdu za mě (jen můj názor) prospělo, kdyby Leo odešel a začalo se budovat s tím co je teď k dispozici. Už jen proto, ze Barca na TOP hráče nemá a možná ho fakt ani nutné teď nepotřebuje. Tým musí začít makat na 150%...
2020-12-16 16:43:34
Roko,plny suhlas !!! ???
2020-12-16 18:50:13
Podľa mna by stačilo hrať na 100%,hrať to, za čo su plateníí,,,
a za aké peniaze nehraju nič, ,to vieme všetci,