Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-01-07 10:05:22
Dest je vynikajuci je síce pravda že včera sa 2 krat zabudol že ma za sebou hráča ale v vzhľadom na jeho vek je to dobre dokaze pritvrdit dostúpiť zobrať loptu blokovať otvoriť pravú stranu ma nábehy je rýchly mršny na jeho stranu je ideálny dembele tiež behavy ako on takto by sa mali dopĺňať nech naďalej pracuje a mame na 10 rokov pozíciu pravého obrancu vyriešenú.
2021-01-07 10:12:23
Inak Lea akoby oblial niekto živou vodou, konečne je vidieť z jeho strany emóciu a chuť HRAŤ. Škoda len tej jednej prihrávky, tá mu asi pokazila inak parádny deň.
2021-01-07 10:29:37
Včera sme konečne videli radosť a nadšenie z hry, za to treba pochváliť všetkých.
Škoda tých chýb vzadu a stále slabšej efektivity vpredu.
Inak, súper mal snáď 100% efektivitu, mali oni aj iné šance ako tie co z nich dali góly?
2021-01-07 10:57:46
Včerejšek konečně můžu hodnotit kladně. Vyjma Lengleta a Busquetse. Sergia jsem na tom hřišti snad ani neviděl a když už, tak vyklusával jak sto letá hajtra. Pak mi taky hlava moc nepobírá ty Koemanovi střídání. Pedri poslední zápasy tak od 60.minuty vypadá, že je hotovej, ale furt ho tam musí nechávat aby se asi zavařil. Puig s Pjaničem si nezahrajou i kdyby se na hlavu měli stavět, ale Sergio, kterej tahá nohy od 5. minuty bude hrát taky celej špíl. Jinak jsem měl radost z Messiho a moc jsem mu přál hattrick. Konečně na něm bylo vidět nadšení. Dembelé taky super.
2021-01-07 11:00:40
nesúhlasím s ter Stegenom - podľa mňa na ten druhý gól nemal nárok, Muniaín to trafil nechytateľne ... určite nesúhlasím ani so Sergiom - keď hrá na DZ tak je stále platný, pri 4-3-3 by som ho tam určite nechával. Problém nastáva len vtedy, ak si vymenia pozície s de Jongom (alebo hráme v inom rozostavení), vtedy je stratený lebo musí aj tvoriť a to nikdy nevedel .... osobne ma teší zlepšený výkon Desta - je vidieť, že ak má pri sebe kvalitné krídlo tak vie byť nebezpečný aj v súperovej 16tke
najväčšie pozitíva: 1. de Jong, keď hrá box to box záložníka, tam je skvelý, čo dokazuje posledné zápasy
2. Pedri - toho chlapca nejde nemilovať
3. Leo s úsmevom na tvári - takto ho chceme vidieť všetci
pozitívom je určite aj výkon Dembelého - ukazuje sa, že môže byť jeden z našich najdôležitejších hráčov
2021-01-07 11:13:34
Griezmannovi by som dal o trosku vyššie hodnotenie predsa a Dembelemu by som dal aj tu 8. Grizi sa o dosť viac sa zapája do akcii ako predtým. Škoda tej strely čomu Alba zlu dal. Parádne našiel nabiehajuceho Messiho a taktiež výborne nabil Destovi na strelu. Dnes veru nebol najhorší
2021-01-07 11:18:45
vcera vsetci vyborne, chut, radost, leo..super! len tak dalej
2021-01-07 12:42:41
Chýba hodnotenie trénera jemu by som dal tak 6,5. Nebol som spokojný so striedaniami, respektíve nestriedania. Správne striedania na oživenie zálohy by určite pomohli v presingu a v menšom tlaku zo strany Athletic. V 70min mohol ísť dole Busquets miesto Phanica a Pedriho mohol nechať tiež oddýchnuť a poslať tam Puiga. Je škoda nevyužívať tých 5 striedaní keď ich máme k dispozícii...
2021-01-07 13:16:26
Pri hodnotení Messiho chcem povedať, že nebyť zlej prihrávky pri druhom góle Atletica mohla byť za výkon 10. U Pedriho je treba povedať, že tento mladý chalan je naozaj veľkou nádejou Barce. Najväčším mínusom vo včerajšom zápase bolo nezmyselné striedanie výborného Dembelého za absolútne nevýrazného Bretwetha.
Striedať áno, ale rozumne.
2021-01-07 15:04:15
Mam taky dojem z poslednych zapasov,ze Messi si zobral pod kridla Pedriho/ako jeho kedysi Ronaldinho/...
Je to vidiet na hre a tom ako sa spolu tesia ked nieco vyjde.