Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-01-10 09:50:14
Osobne si nepamatam na hraca ktory by sa v klube rok a pol herne trapil a potom sa stal stabilnym leadrom na svojej pozicii. Som zvedavy jak to s Tonikom dopadne
2021-01-10 09:54:29
hovoril som si predtym sam pre seba, ci sa trafim, a trafil som takmer na desatiny, az na frankieho a Lea. tym by som dal viac
2021-01-10 10:00:27
Busimu to ide lepšie v trojclennej zalohe
2021-01-10 10:06:22
Griezmann zaslúžena 9
2021-01-10 10:08:49
Pri Destovi neobjektívnosť až to smrdí
2021-01-10 10:12:03
To nemôže nikdo spochybniť včera ten druhý griezmannov gól bol špičkový taký gól už nedokáže dať len tak niekto z barcelony by to dal už jedine messi dembele mu krásne nahral ale predsa len tá lopta bola ťažká na spracovanie a griezmann si to spracoval a hneď strelil ku tyčke teraz mám v ňom seba dôveru za posledné 2 zápasy skóre 2+2 len si to nepokaz
kluc Premium
2021-01-10 10:13:53
Kto má záujem pozrite si toto video spred 3 mesiacov. https://www.youtube.com/... sme hrali takmer úplne rovnako, len to je zrkadlovo otočené...s jedným zásadným rozdielom a to že "vymenil" rolu Busquetsa za de Jonga. Pôvodne mal rozohrávku na starosti de Jong, ale Busquets vzhľadom na to že neni moc dynamický nenaplnil očakávania (de Jong si uhrá všetko), avšak touto zmenou včera prebudil Busquetsa ktorého sme videli pri rozohrávke dosť často na pravej strane 3-člennej obrany (tí ktorí ste sa naňho zamerali viete :P) a de Jong plnil to čo mal Busquets pôvodne plniť a u de Jonga to je vidieť na jeho masterclass výkonoch :)
2021-01-10 10:15:04
Za mňa najlepší Leo a de Jong, obrana bez problémov. Potešil najmä Umtiti od ktorého som nevedel co očakávať. Milo prekvapili Grizzy a Sergio. Jediným mínusom, okrem zranenia Arauja, bol slabý výkon Dembeleho. Potešili aj striedania, ktoré boli správne zvolene.
2021-01-10 10:18:08
Griz ako Messi 9.??? moje nerrrvvvyyy...........to určite!!!!!!!!!!!!
2021-01-10 11:38:03
Včera celé mužstvo zahralo veľmi kvalitne aj keď si myslím, že Getafe sa po druhom góle psychicky položilo. Keď sa na zápas pozriem podrobnejšie tak bol to taký "priateľský" zápas. Výborné výkony od Griezmanna, De Jonga a Messiho (a konečne sa Messi uchytil aj strelecky). Oproti predchádzajúcemu zápasu (aj keď sa im snaha nemôže odoprieť) menej výrazní boli Pedri a Dembelé. Po striedaní sa mi veľmi páči Puig. Nechápem Koemana, prečo mu dáva tak málo šancí. Podľa mňa v zálohe s De Jongom by vytvorili dobrú dvojicu a prípadne v trojici s Pedrim resp. Busquetsom. Ináč kvalitný výkon celého mužstva a jednoznačné víťazstvo. Tento rok začali veľmi dobre. Mimochodom pozeral som večer aj Real a nechápem ako môže mužstvo, ktoré podáva tak slabé výkony byť na druhom mieste a ako dokázali zvíťaziť na Camp Nou. Dúfam, že v Kráľovskom pohári ak postúpime do finále ich porazíme.
2021-01-10 13:20:45
Neda mi pripomenut Koemanov rukopis aj herny, ale aj fyzicka pripravenost a sila v osobnych suboojoch, pekna praca Koeman 8,7
2021-01-10 14:07:40
Alfréd Schrauder sa kedy dočká nejakej pochvali tento asistent je špičkový zaslúži si hodnotení 10 rovných ? Bol asistentom trénera ten haga v čase keď mali na ligu majstrov to vie každý nešťastím sa im to cez spurs nepodarilo a taktiež bol aj asistentom nagelsmana ,vidieť tie aspekty v hre
2021-01-10 16:15:55
Na Griezmannovi je fascinujúce ako dokáže zahodiť čistú šancu do prázdnej brány ale podaria sa mu také strely ako včera alebo ten "chip" gol proti villarealu či volej spred mesiaca proti Osasune.
2021-01-10 18:09:25
Dost nechapem dembele za 7. Ved co dotyk to zle. Predsa jedna prihravka za rozhodnuteho stavu nemoze stacit na 7. Inac okrem lea a grizmanna by som zvlast ocenil puiga za tu prihravku. Krasne nacasovane cez hracov
2021-01-10 18:42:10
V tomto zápase som pochopil prečo Puig nemôže hrávať. Pretože je rýchlejší v hernej činnosti ako akýkoľvek hráč základu. A to by nepasovalo do koncepcie