Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-03 17:22:58
V PSG by Leo ziskal trofeje a ponahanal goly ktore mu teraz chybaju a ukoncil by karieru so ctou
2021-02-03 17:31:08
Nemyslím si, že on přestoupí do PSG kvůli Neymarovi. Nejlepší hráč světa do nudný Francouzský ligy? Měl by tam motivaci hrát na 100%? Nevěřím tomu.
2021-02-03 18:06:36
Ten kto bude hejtovať PSG nech radšej pozrie najskôr do vlastných radov. Čo je to za klub FC Barcelona, aké nákupy robila v poslednom období - ako nejaký ŠK Slovan. Ako si uctila svoje hviezdy? Suaréza darovala Atleticku svojmu druhému najväčšiemu rivalovi a aby toho nebolo málo kúpila za 120M neshopáka Grizmana. Na svoju historicky najväčšiu hviezdu si platili antikampaň.
A Francúzska liga? Hmm Španielska liga je plná skorumpovaných rozhodcov.
Mám rád FCB ale hlavne kvôli nedávnemu umeniu hrať futbal. Dnes to nie je ani futbal, len samé kauzy a priemerné výkony.
Ak bude Messi v PSG s Neymarom a Mbappem určite si to rád pozriem ak im to bude fungovať. Mám vzťah k Barcelone, ale prečo by som mal pozerať na to ako skorumpovaní ľudia čo zneužívajú futbal žijú z toho že to pozerám. Všetky tie peniaze čo prelievajú sa skladajú z každého jedného z nás. Ja im to doprajem, ale na ten skorumpovaný futbal zo všetkých strán sa už nedá dívať.
2021-02-03 18:42:51
A s nim ako bonus Suareza...
mito669 Premium
2021-02-03 19:14:34
Bože už nech je leto a oznámi co ako plánuje lebo každý deň tu bude X destinácií kde ide a všetky budú "zaručene" pravdivé
2021-02-03 20:19:43
malo stavia na odchovanchoch? ja neviem ako si to predtavujes... ze bude hrat b-tim a odchovanci aj ked na to nemaju? v prvom time dostalo priestor dost hracov, a vacsinu sme museli predat, lebo nesplnali standardy hraca prveho timu barcelony. ale stale tam mame roberto, pique, mingueza, alba, busquets, puig, fati messi a pedri a araujo su tak mladi ze su skoro ako odchovanci. najdi mi velkoklub kde hra v zaklade tolko odchovancov a mladych hracov.