Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-04-01 16:50:34
Nezbývá než doufat, že se to podaří. On by mohl být velkým marketingovým tahákem, který bude po Messim chybět. A osobně si myslím, že i konečně snajprem, kterého Barca tolik potřebuje.
2021-04-01 17:17:06
Bolo by to skvelé. Dokážem si predstavit útok Fati - Haaland - Messi. Alebo Fati - Haaland - Dembelé a pod nimi Pedri - Messi - de Jong
2021-04-01 17:18:05
Jednoznačně to znamená, že ho Barca hodně zajímá, protože kdyby šlo jen o peníze, tak by asi ani nejezdili. Ovšem pokud ho máme koupit, tak jedině přes prodeje, Coutinho, Griezman, Umtiti, ..škoda, že rozumný peníze asi dostaneme jen za Griezmana. Otázka ještě, co bude s Dembelem, ten by měl přistoupit na snížení platu (vzhledem k epidemii a dlouhodobým výkonům) a pokud nebude chtít, tak taky prodat. Je dost pravděpodobný, že Depay by na tom křídle byl platnější-lépe udrží míč. Demba je hlavně rychlý a střílí oběma, ale ty náklady na něj - hlavně platové jsou nesmysl. Až na naás budou týmy zase betonovat, tak si podle mě neškrtne, potřebuje vzít míč za půlkou a běžet.
2021-04-01 17:21:36
Fabrizio Romano :Confirmed. Mino Raiola is in Madrid *right now* after leaving Barcelona on a private flight. There is also the Haaland’s father with him.

After meeting with Barcelona president Laporta, Raiola will talk today also with Real Madrid about Haaland deal. ⚪️
2021-04-01 17:21:43
Nevidim dovod, preco by si najzadlzenejsi klub na svete nemal verit pri nakupe najdrahsieho hraca na svete
2021-04-01 18:20:43
Je dobré, že bol nadviazaný kontakt. Ak Laporta nájde na Haalanda peniaze, tak je kúzelník - El mago. Ak by sa ale nevydaril tento prestup, tak bude treba hľadať niekoho iného. Nie som si istý, či je Depay ten pravý hráč do Barcelony. Ani Martinez sa mi nepozdáva, keď mám pred očami Suaréza alebo Etoa.
2021-04-01 19:33:59
To zas bude leto.... Haland blizko prestupu.... Haland a Barcelona temer dohodnuti...Haland uz brzy.... Zbyva doresit detaily.... Aguero se zranil v prvnim zapase, Koeman vklada svou duveru do Braitwaitha....
2021-04-01 20:15:47
Pozrel som si zostrihy a Haaland hraje presne ako Lord Braitwait. Hraje jak byk, co nezvladne technikou to nahradza silou.
2021-04-01 21:34:02
dnes návšteva Real Madrid..
2021-04-02 08:31:47
Skončí v Reale, lebo peniaze robia divy a na tie divy má love Real.
Keby nemal Bayern Levandovskeho berú ho. PSG má MBapeho a do MC sa štýlom nehodí.
Prestup na 5 rokov sa robí niekedy, len raz (zdravie, úraz, forma).
Treba brat najlepšie podmienky...
2021-04-02 10:56:22
Ja vam nerozumiem Cules. To ozaj nikto nepozera na to, ze o rok bude za polovicu? Po vsetkych predrazenych hracoch, co Barca za 4 roky kupila by ste schvalili tento kauf vsetkymi 10timi, ked o rok bude za polovicu? Samozrejme, ze Raiola ho bude tlacit predat uz toto leto, lebo jemu ide o tie bonusy nie o dobro svojho hraca. Ten agent je slizky had.A to ze nam utecie, lebo ho kupi niekto iny? Nezabudajme, ze stale je to prva sezona a taky bol aj Dembele, Sancho. Nenechajme sa znova pritlacit k tymto predrazenym nakupom, je to stale macka vo vreci, ci mu styl Barcy sadne alebo nie. resp. ci si tu top formu udrzi aj dlhsie. Pozerajme na financnu situaciu klubu, ktora je velmi biedna. Aj keby Laporta dohodol oddialenie splatok a zakryl to roznymi bonusmi, stale to klub musi zaplatit a raz nas to dobehne. Posilnujme tym, ale s rozumom nie ako doteraz. Peace ✌
2021-04-02 12:34:13
Nerobte predčasné závery. Raiola sa stretáva aj s vedením štyroch top klubov Premier league, takže rokujú so všetkými záujemcami. Vôbec neni nič isté, že pôjde k nám...