Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-04-09 15:33:59
Mal dostať šancu aspoň jednu od Koemana. Trincao tiež nie je taká výhra, Griezmann je dúfajme na odchode. V pohode sme mohli mať 4-ricu krídelníkov: Fati, Dembo, Collado, Konrad.
Oli5 Premium
2021-04-09 15:38:14
Jeho výkony v béčku nejsou dobré, moc nevěřím že může prorazit v áčku. Už loni to vypadalo na odchod do Herthy Berlín...
2021-04-09 18:04:13
Konrád možno nehrá až tak dobre ale veď má 19 a kariéru ešte len pred sebou tak na čo ho predávať ak zostane v béčku tak čo. Ale čo ak Ing béčku nebude chcieť zostať?
airman Premium
2021-04-09 18:50:01
???
2021-04-09 20:15:08
Ja chcem aby ostal. Postupne by som ho aj poskúšal keď už trénuje s Áčkom.
AndreasGerardi Premium
2021-04-10 07:39:41
Netreba si tych hracov glorifikovat. Nie kazdy sa dokaze presadit aj napriek tomu, ze ma obrovsky talent. Gai Assulin, Bojan ci Deulofeu boli lepsi hraci , golovejsi, technickejsi a aj tak sa ani jeden nedokazal presadit do A muzstva. Pri vybere sa neposudzuje len talent ale aj psychicke rozpolozenie, ako zvlada tlak, aky ma pristup k treningom, ako vychadza zo spoluhracmi, atd. Potencial je jedna vec, naplnit ho druha. Fati nebol tak obrovsky talent ako hore spomenuty. Ale tvrdo makal, nikam sa neponahlal a neriesil svoju buducnost. A nakoniec je to jeden z najvacsich talentov v klube. Moriba a Mingueza detto. Ani jeden nebol v B ten najtalentovanejsi. Ale makali viac ako ostatny aj napriek mensiemu talentu a vysledok sa dostavil. Koeman vie pracovat s mladymi a vidi ich kazdy den. Preto vie posudit kto na to ma a bude mat a kto nie. Preto ani nenasadzovanie Puiga nevnimam z jeho strany zle. Pretoze sice ma talent ale ak neplni nieco, co ma a nerobi veci naviac tak jednoducho nebude hrat. Pedri je mladsi o tri roky a za sezonu pribral svalovu hmotu, zosilnel a zlepsil sa . Riqui sa niekde zablokoval a podla mba lepsie to uz nrbude.
2021-04-10 08:45:29
no podľa mňa ak mu Koeman nedal doteraz šancu tak zrejme na to mal dobrý dôvod vzhľad k tomu ako využíva mladých a koľko dôvery do nich vkladá. On je ten kto ich vidí na úschovu takže ma určite najlepší prehľad a zrejme je názoru, že Konrád nie je dosť dobrý na A-čko. Mohol mu však dať šancu aspoň v menej dôležitých zápasoch na pár minút. Ale hovorím, on ho vidí a už určite má o jeho kvalitách dostatok informácií.
2021-04-10 10:35:51
To by byla velká chyba. Konrad by měl odejít na hostování do nějakého prvoligového klubu ve Španělsku a nebo do druholigového co bojuje o postup. Ten kluk to v sobě má, ale potřebuje šanci, aby to ukázal.