Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-05-08 18:49:53
Dúfam, že z Realu príde zajtra aspoň basa šampanského...
2021-05-08 18:50:56
Spickovy brankar.
2021-05-08 18:54:43
Lopta je guľatá, ešte to môže skončiť všelijako. Aj Sevilla môže prekvapiť a ostatní zakopnúť. Pretoveríme a fandíme do pslednej sekundy.
2021-05-08 19:08:41
Nezlobte se na mě všichni tady se smějí puigovi že je komár a my tam potřebujeme HORU a je že asi horší než Moriba, a přitom Moriba ty zápasy poslední má fakt šílený nic, a mužete mi tady tvrdit, že je to FYZICKOU, protože mi potřebujeme fyzického playera tak ho tam dá. Pritom za ty zápasy co tam je spravil , to je jedno velké šílené hovno. Nemá momentálně na Ačko ani náhodou FYZICKA NEFYZICKA. Riki je od něj sice komár ale držení lopty, vyvážení, a kreativita je na jeho straně a to jsme potřebovali a ne NIC protože za celý zápas co jsem Moribu sledoval když ho tam poslal neudělal NIC jak dopředu tak dozadu prostě průměr, nula nula nic, vlastně měl jednu zblokovanou dorážku. Ať má talent jaký má tak prostě to zatím na A není ani zdaleka. Kdyby takhle rotoval Riki tak ja teď na tom o dost lépe. Ale holt někdo je tupec a paličák tak to tak je. :). To už u něj z nám z Vale kde poslal do hajzlu pár hráčů :).