Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-05-10 18:34:16
Presne toto ma napadlo ked som pocul o Zidanovych staznostiach a spomenul som si na tento vyrok.

Zidane po El Classicu:
"To sú každého osobné dojmy. Ak rozhodca neodpískal pokutový kop, to znamená, že nemal byť. Pre nás je najdôležitejšie to, čo robíme na ihrisku. Barcelona bola pred zápasom pred nami. Môžeme byť spokojní a nemôžeme povedať, že je to len vďaka rozhodcovi. Túto výhru sme si zaslúžili."

Nuz... Karma... Skoda ze vyrovnali...
2021-05-10 18:52:49
Geri nikdy nesklame ?
2021-05-10 19:37:41
Stěžování si na rozhodčí je úplně marné na obou stranách. Co na obou, na všech stranách ve všech klubech. Bylo to tak, je to tak a bude to tak. Možná se za pár (desítek) let dočkáme toho, že rozhodčím bude nějaká (snad) nezávislá umělá inteligence (ne VAR :D)
2021-05-11 08:19:05
rozhodcovia stracaju cit pre rozhodovanie. ked nemali technologie k dispozicii, boli pritomni ovela viac. teraz maju sluchatko, asistentov, var a vysledok nieje lepsi. je to zapricinene samozrejme aj stupidnymi futbalovymi pravidlami, ked napr. hra rukou je nejasna. vsetko sa robi preto, aby gol nepadol, pravidla jasne preferuju obranu. napriklad offside, ktory je 2metre od brany, alebo mur, za ktory si mozes lahnut, podtrhuje absurdnost futbalovych pravidiel..a to sa realu nezastavam samozrejme.