Nedělní utkání Realu Madrid se Sevillou nabídlo kromě dobrého fotbalu také velkou porci kontroverzí. Po rozhodnutí rozhodčích odpískat po ruce Édera Militãa penaltu se Real cítil být poškozeným. Po zápase dokonce trenér Zidane společně s Tonim Kroosem zamířili k rozhodčím si situaci vyříkat. Na to se ozval Gerard Piqué..

Utkání Realu Madrid se Sevillou, jenž nakonec skončilo 2:2, mělo velmi kontroverzní nádech. Real se kvůli rozhodnutí rozhodčích cítil po utkání ukřivděný, neboť namísto penalty za faul na Karima Benzemu rozhodčí v 74. minutě nařídili penaltu pro Sevillu za ruku Édera Militãa. Po konci zápasu se za rozhodčím Juanem Martínezem Munuerou vydal mj. trenér Zinedine Zidane, aby s ním celou záležitost vyříkal.

Na to zareagoval Gerard Piqué, neboť daná situace byla identická té, která nastala po El Clásiku. Tehdy si šel zase Piqué rozhodčímu Manzanovi stěžovat na to, proč nastavil pouze 4 minuty, když hra byla v průběhu druhé půle přerušená daleko více. Madrid si poté z Piquého utahoval, jako příklad můžeme zmínit Luku Modriće. „Zase si teď jdeš jenom stěžovat, že? Kolik minut bys asi tak chtěl?” říkal tehdy Modrić posměšně Piquému.  A právě to Piqué připomněl svým tweetem. „Když spolu lidé hovoří, pak si vzájemně porozumí...” napsal hned po nedělním zápase Realu se Sevillou s ironickým odkazem na to, že se rázem role obrátily.

zdroj: marca.com, twitter.com