Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
AndreasGerardi Premium
2021-08-03 18:04:58
Nema Sergino len 20 rokov ?
2021-08-03 18:09:32
Snad tam Koeman nebude cpat Roberta..
2021-08-03 18:46:04
Veľmi namakaný hráč. Strašne sa na neho teším. Normalne je radosť sa na tohto hráča pozerať
2021-08-03 19:25:07
Emerson je určite talentovaný, ale vzhľadom na jeho postavu skôr preferujem Desta, kvôli tomu, že je celkovo obratnejší, pohyblivejší, rýchlejší. To sa podľa mňa na krídlo/kraj obrany hodí oveľa viac.
2021-08-03 21:06:41
keď čítam: "Sergi Roberto by na druhej strane mohol hrávať v strede poľa, kde podľa Ronalda Koemana sú isté medzery" sa musím rehotať, lebo to je čistá provokácia pre fans na tejto stránke :D
2021-08-04 08:43:26
Myslím že nám stačí na krajoch obrany Alba, Dest, Emerson. V prípade že by bol Alba pár zápasov zranený tak by ho mohol zastúpiť Dest alebo Emerson.
Takto by dostal dostatok minút každý z vyššie uvedených hráčov a verím že by sme boli všetci spokojný.

Roberto tu nemá miesto. A vyplnovať medzery v zálohe dalšou medzerou mi nejako nevychádza...
2021-08-04 10:34:13
Emerson moze vniest toho vela. Najma z dovodu, ze Destovi vobec zaver minulej sezony po zraneni nevysiel a v tomto trende pokracuje aj v tohtorocnej priprave, kedy su tie jeho vykony ako na hojdacke. Najprv mu vyjde jeden dobry nabeh a potom 30x zle stoji pozicne alebo je vytrateny z hry.

Emerson je dynamicky obranca, ma dobru rychlost, center aj strelu. Prave ak zacneme hrat ovela viac dynamicky a prestaneme umelo drzat loptu a posuvat si ju v tom nasom pesom futbale, tak Emerson moze byt kamen uspechu, nakolko moze zabiehat po pravej strane, ktoru dlhodobo nemame, lebo Messi hra zo stredu. Tymto sposobom nemusime otacat vsetky lopty na Albu a hrat tu jeho obohranu pesnicku, kedy potiahne a trafi superovho obrancu alebo prekopne 16tku a mozeme konecne zacat vo vacsej miere vyuzivat aj pravu stranu, kde budeme mat dynamickeho hraca, ktory to ubeha.

Otazne je, ci prestaneme tento nudny pesi futbal hrat. Ja si skor myslim, ze nie a este potrva par rokov, kym sa zo zostavy vytrati generacia okolo Messiho, Albu, Piqueho a mozno pride aj iny trener, ktory vnesie do hry novy koncept, ktory nam uz chyba od konca Enriqueho (resp. ten podla mna tazil z tej fazony hracov, ktorych mal), lebo to Spanielsko na Eure hralo otrasne (az na par momentov/zapasov sa na to nedalo pozerat a hrali rovnako pomaly a pesi futbal, jediny kto to tam zrychlil bol podla mna Ferran a Olmo). Inak proste ta hra do zatvorenej a sformovanej brany je prekuknuta a extremne tazko sa prechadzaju 2 linie o 10tich hracoch, o com sa presvedcujeme posledne roky.