Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-08-22 06:47:07
Najlepšie - konečne fans pochopili, ako je tím na tom, veľké oči po výhre nad jalovym výkonom sociedadu (niektorí už finále LM,domáci titul, spamatajte sa), bude trvať sezónu dve, kým budeme konkurovať lepším európskym klubom...klasika ako minula sezóna domáce výkony ako tak, vonku extrémne trápenie a strata bodov
Najhoršie - hodnotiť výkony zmysel nemá (griezmann štandardný výkon, braitwajt nebude každým zápasom kráľ zápasu,..), čiže najhoršie je strata stoperskej dvojice na ďalší zápas a neschopnosť Koemana reagovať na trápenie hráčov na ihrisku
2021-08-22 07:02:47
Teraz poznať ako chýba Leo.Stávame sa priemeným mužstvom. Budeme mať problém sa dostať medzi prvu štvorku La lige
2021-08-22 07:23:03
Je potřeba uznat, že Bilbao hrálo opravdu dobře. Asi nelze očekávat, že po odchodu Lea si tým ve všem sedne. Očekávám, že tým půjde hodě na horu až tak 1-2 měsíce. Hráči se více sehrají, hráči po dlouhém zranění, co se vracejí se dostanou do formy (Fati, Couts). A taky se začnou pomalu vracet další zranění hráči jako Aguero s Dembélém. Bod je ze včerejška dobrý a na koci se bode taky počítat. Soupeř hrál velmi dobře.
2021-08-22 07:23:16
bunch of losers
2021-08-22 08:25:54
Písal som to už pred zápasom. Proti takýmto fyzicky a rýchlostne disponovaným tímom nemôžme hrať s Busquetsom na CDM. To je proste samovražda. CDM by malo v prvom rade dobre brániť, kdežto v tomto sa na Busquetsa už spoľahnúť nemôžme. Včera sme škaredo prepadávali v zálohe a nakoľko Sergio absolútne nestíhal dozadu, tak sa tým rozhádzala celá hra. Pedri s Jongom to nestíhali obehať aj za neho a potom to vyzeralo ako keby sme mali o hráča menej v zálohe. Neto pôsobil dosť neisto, Dest mi prišiel stratený. Veľmi chcel niečo urobiť smerom dopredu no na krídle nemal ským spolupracovať a len sa utápal v kľučkách. Garcia, to mal včera veľmi ťažké, robil chyby no u neho viem, že sa bude zlepšovať, treba však znovu pripomenúť, že záloha to obrane veľmi neuľahčovala. Alba podobne ako Dest nemal ským hrať na krídle a jeho vplyv na hru bol mininálny. Griezmann a Braithwaite mi včera prišli úplne vypojený z hry. Memphis sa snažil ale priznám sa že až do gólu bol premňa včera jedno z najväčších sklamaní. Stratil veľké množstvo lôpt a takisto jeho snahy o prihrávky boli nepresné. Treba však povedať, Že Griezmann a Braithwaite mu hru neuľahčovali a nevedeli sním spolupracovať. Pozitívne môžem hodnotiť Arauja, De Jonga a Pedriho. Araujo je proste zviera a tá jeho rýchlosť je neskutočná. Škoda, že mu neuznali ten krásny gól. De Jong s Pedrim hrali veľmi dobre, žiaľ podľa mňa sú limitovaní tým, že musia plátať diery po Busquetsovi. Dúfam, že Koeman už konečne videl, že proti rýchlym a agresívnym súperom by mali byť Piqué a Sergio na lavičke. Už si treba konečne uvedomiť, že moderný futbal je trochu inde a ak nemáte potrebnú rýchlosť, tak vás súper prevalcuje protiútokmi. Treba vsadiť na toho Nica na CDM alebo tam obetovať De Jonga lebo lebo sa nikde nepohneme. Treba si prestať nahovárať a chlácholiť sa rečami ako že je Sergio stále svetová extratrieda a Piqué je pre nás number 1 na stopérovi. Sú to dôle] itý hráči ale nemôžu už hrať prim v Barcelone. Toť môj názor.
2021-08-22 08:33:14
mam rad triezve hodnotenia a komentare, ale aby tu niekto po druhom zapase sezony, kedy sa muzstvo spoznava a otukava robil velkohube zavery mi pride scestne a smiesne.

Pozitiva: Aj ked hral Tondo hovno, ked zacne kombinovat s Depayom, tak to vyzera dobre, ta chemia snad zotrva a porastie, DeJong raketa, dvoje pluca, inteligencia, snad si ho uzdrzime a on nebude mat zajacie umysly, Depay tvorivy, no potrebuje k sebe dalsiu obdobne zmyslajucu osobu, otaze prevzal zodpovedne a nevyhyba sa tomu, co od neho cakame, ziadne zasivanie, prosto stale v hre

Negativa: Neto a jeho rozohravka, vsetko na tri dotyky a viac, pritom par nakopov parada, ale zial 85 % velmi zle, Garcia zataveny = unaveny a Pedri detto, dalsie negativum vymysleny faul pri gole Arauja, Greatwaithova zbrlkost v 100% sanci, vypojena zaloha na cca 50 minut, kraje obrany potrebuju zabrat, obaja na to maju...

na san mames sme hrali uz aj trikrat horsie, preto by som zrovna podla tohto zapasu nerobil zavery, rovnako zle to mame na sanchez pizjuan a anoete (aj ked tam to vyzera uz odkliate), sezona je este dlha a bude urcite zaujimava
2021-08-22 09:57:36
Messi skutocne chyba, no treba nieco priznat: minulu sezonu sme tu prehrali napriek tomu, ze sme boli lepsi, a tentokrat sme remizovali i ked sme boli celkovo horsi. Tak to chodi vo futbale.
2021-08-22 15:52:35
bod zo sam memes je urcite velmi ceny. nebojte prehry a remizy este pridu. par jedincov si tu mysli, ze budeme vyhravat kazdy zapas. len namiesto tej neustalej kritiky nezabudnite aj obcas fandit...