Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-04-27 12:29:23
Uplne zbytočné! Hráč ktorý nemá miesto ani na lavičke a zbytočne zaberá miesto mladým perspektívnym hráčom.
Nezaslúži si ani tých €4,3M. Tento hráč tu nemal byť už velmi dávno a to že sa stal kapitánom s jeho osobnostným profilom považujem za frašku!
Ako keby nestačilo že tu mal roky jeden z najväčších platov , skoro isté miesto v základnej zostave a free kapitánsku pásku ktorú dostal pred takými hrčámi ako Ter Stegen či Rakitič.

Nech mi nikto nehovorí že je náhoda že pri doterajšom odúvaní na malý plat nezmenil názor len vdaka tomu že onho normálne kluby nemali reálny zaujem.

Xavi ma tiež sklamal, pretože tu jednoznačne zvíťazil sentiment pred rozumom a budúcnostou.

Totálna fraška!
Revive Premium
2022-04-27 12:32:40
"Absencia zaujímavých ponúk" ale to nie je problém Barcelony ale Roberta :D Barca nemôže za to, že Roberto nie je dosť dobrý hráč na top kluby. A necháme si ho na jednu sezónu po ktorej aj tak odíde zadarmo ale teraz cez leto ho nechceli nechať odísť zadarmo :D Plus si predstavujem situáciu, kedy predáme Desta, predĺžime zmluvu Alvesovi a na budúcu sezónu nám na pravej obrane ostane Alves a Roberto. Geniálne ťahy vedenia, to musím uznať. Plus ak vážne Xavi dôveruje Robertovi vo svojom projekte, tak potom neviem čo si o Xavim myslieť. Jeden z dôvodov, prečo som nechcel aby sa Xavi stal trénerom Barcy v tejto sezóne bol ten, že svojich kamarátov nechá hrať neustále.
mito669 Premium
2022-04-27 13:03:25
Čo sa deje v tomto klube naozaj nemá vo svete obdobu. Cítim, že letné prestupy budú zase veľké fiasko.
2022-04-27 13:23:06
Takto sa revolúcia v kádri nerobí do psej matere
2022-04-27 14:01:47
Načo je toto dobré ? V zálohe miesto nemá a na PO by sme mali zohnať konečne normálneho hráča a nie lepiť to všetkým možným. Reálne môžme mať v budúcej sezóne na PO štyroch hráčov (Dest, Alves, Wague a Roberto) a z nich nebude nikto podávať poriadne výkony. Jedného sme si mali nechať ako náhradníka a zvyšok poslať do preč. A zohnať normálneho hráča, ktorý by bol na pravej strane jednotka.
2022-04-27 17:12:00
Skúsiť predať v lete za vrece zemiakov čokoľvek na 1m je dobrých
2022-04-27 18:09:38
Sergi bude v klube ešte dalších 10 rokov za ten gol proti PSG xD