Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
kluc Premium
2022-10-13 09:00:04
Eufória po novom trénerovi opadla podľa očakávaní :) ale stále verím že ligu ukopať môžme a dostaneme sa do formy... EL je súťaž na ktorú má 1/2 mužstva či už výkonnostne alebo vekom (4 kapitáni, Alonso, Balde, Gavi, Bellerin...), starí majú motiváciu že ju ešte nevyhrali a mladý naberú skúsenosti, treba nájsť aj niečo pozitívne :D
2022-10-13 12:01:55
Za mě zápas plný akcí, ale škoda výsledku. Teď je šance malá. Možná by se Barcelaona mohla podívat po mladším brankáři mě by se líbil Trubin z Dynama.
2022-10-13 17:47:18
Najhorsie- ze nas vyradil klub hrajuci bez 2-3 svojich klucovych hracov.
2022-10-13 20:59:03
Po zápase na Bayerne a Interi som si povedal, že smola. Po zápase doma s Celtou Vigo som skamenel, mali sme šťastie, mali sme vysoko prehrať. A to s tímom, ktorého hodnota je zlomok našej. A písal som, že sme sa vrátili k našej povestnej DNA - pomaly dopredu, veľa nebehať, nestriełať. Zápas s Interom som nepozeral, lebo po Celte som im neveril, mám ho nahratý a uvidím... Naše výsledky v lige zariadil Lewa, bez neho gól nedáme, lebo máme takú typológiu hráčov, tak si ich vyberáme, aby vedeli prihrávať, ale nie strielať. A aby hráli na istotu, alibisticky, inak stratia miesto.
2022-10-13 21:18:14
V tomto zápase sme sa aspoň presvedčili, že Pique nemá čo robiť v základe a veľmi pochybujem či aj na lavičke by mal sedieť, že kúpa Alonsa bol veľký omyl, Garcia umele glorifikovaná veľká nádej Barce v obrane, Balde ešte nedorastol na úroveň LM a že Busquets, už mal byť dávno preč z Barce. Ak by sme nemali v bráne Ter Stegena, tak zápas sme mohli potupne prehrať kľudne 3:8!!!
2022-10-14 00:14:09
Najlepsie, ze veteranom plus dembelemu raz skonci zmluva.
Najhorsie, ze az o 2 roky.
Takze o rok o takomto case a zas tak isto.
Este najlepsie: busi je stale top3 na svete. Ktovie ale v com...