Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-11-09 07:32:45
Doteraz nechápem čo sa premietalo Lewymu v hlave pri tom zákroku na červenú, bol to ozaj hlúpy a nezmyselný faul. Chvalabohu to dopadlo nakoniec dobre.
Marian Premium
2022-11-09 07:36:52
Faul Lewu možno považovať za rugbyový zákrok rovnako ako faul na Marca Alonsa pred gólom Osasuny. Len škoda, že meter rozhodcu nebol rovnaký. Naser si, Man Zero (Muž nula)
2022-11-09 07:46:43
Takéto zápasy vyhrávajú tituly, keď prehrávate a hráte 10 vs 12 (prípadne 13 s varom) ✌️....Lewa údajne môže dostať až 3 zápasy stopku...piquemu hrozia 4 zápasy ? ale ten končí kariéru červenou ako legenda futbalu Zidane
2022-11-09 07:48:26
najlepsie: kolektivny vykon, poctivo odmakane, paradoxne nam cervena pomohla. taketo vitazstva su velmi cenne. radost mam z baldeho, odobera lopty, trufa si..naozaj skvely vykon.
K1ng Premium
2022-11-09 08:09:11
Mate někdo statistiky hráčů nabehane km atak?
2022-11-09 08:26:02
Najlepsie 3 body, najhorsie top 3 dm na svete a vraj jediny, co v Barce vie nieco vymysliet, najlesi asistent superovi, dembele.
2022-11-09 08:54:42
Niekoľko strát lopty zo strany Busquetsa v prvej pol hodinke zápasu mohlo viesť k oveľa závažnejším dôsledkom, než jeden inkasovaný gól! Presne vystihnuté pôsobenie Bussiho v tomto zápase.........Okrem neho úplne neviditeľná dvojica Torrés a Dembele. Naproti týmto negatívam dávam do pozornosti tunnovi výkon hráča, ktorého mal stále na muške predať ho čo najskôr, píšem o FDJ. Výborný výkon ako stredopoliara a nakoniec okrem kvalitného zaskočenia na post stopéra super prihrávka na víťazný gól! Som zvedavý na tvoj koment milý tunno.?
2022-11-09 09:01:55
Nikto to tu nespomína, tak dám ja - Ansu po dlhšej dobe príjemne prekvapil. Ako filigránsky prešiel z rohu ihriska cez dvoch hráčov a zakončil. Škoda že nad bránu. Také niečo od neho čakám v každom zápase. Parádny moment.
Raphinov gól úplne mimo barcelonské štandardy. Veľmi netypický gól, klobúk dole.
2022-11-09 09:30:31
veď hovorí, frenkie by si mal okamžite znížiť plat, najmenej o polovicu a už aj by mal prestúpiť do manchestru, spolu s laportom
2022-11-09 09:42:25
Rozhodca predsa vedel ze Barca nemoze vyhrat, ked Real potrebuje sa dotiahnut...nevyslo aj ked Mazano chcel pomoct Realu aj robil co sa dalo, tak nie.
Hrac Osassuny mal tiez dost 2.zltu a von, gol nemal platit a pod.
2022-11-09 09:57:16
Najlepšie: vyhralo sa
Najhoršie: katastrofálna hra. Busquets to už zase nezvládal, napriek tomu celý zápas v základe a určite bude aj v ďalšom zápase v základe.
2022-11-09 11:04:31
Za mňa prvú žltú Lewa nemal vôbec dostať takých súbojov je milión a hneď pri prvom faule dat žltú bolo trochu choré od rozhodcu, druhá bola zaslúžene tam niet o com lakeť tam mal, gól Osasunu ktorý rozhodca uznal to bolo až smiešne keď dvomi rukami ho dostala odtlacil resp sotil podľa mňa to uľahčilo veľmi im dat gól, no najslabším článkom zápasu bol rozhodca, nezvládol ho bol nervózny od začiatku do konca a najlepší klinec bol keď Pique bol vylúčený na lavičke ???