Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-01-09 08:01:12
Možno do 30 minúty. Lebo ak toto Xavimu stačí, silnejší súper nás nabudúce zničí. Som zvedavý čo potom bude hovoriť.
2023-01-09 09:25:51
Tak neviem no podľa mňa dobrý zápas vyzerá úplne inak. Odohrali sme ďalší zlý zápas a vyhrali sme len s veľkým šťastím. Je to opäť ďalší zdvihnutý prst, že je treba sa veľmi zlepšiť ak chceme myslieť na trofeje...
8JK8 Premium
2023-01-09 09:33:37
Neviem či je to chyba Xaviho alebo proste hráčov no pokiaľ na nás niekto vyvinie presing naša záloha sa absolútne odtrhne od obrany väčšinou na to slúži Busi aby prepojil obranu a zálohu včera začali atléti vysoko dostupnosť Busiho a hneď bol oheň na streche nerozumiem keď sme mali 4 záložníkov prečo nešiel FDJ hlbšie aby tak pomohol Busimu no namiesto toho zostával stále vysoko keď prišlo striedanie FDJ povedal som si super asi si to Xavi všimol a Kessie sa zasunie nižšie a bude tam double pivot a ono hovno a nechali sme tam Busiho celý zápas samého trápiť sa proti presile keď stačilo aby išiel jeden zo záložníkov hlbšie a mohli sme tak lepšie vychádzať s pod pressingu....
2023-01-09 09:37:09
Ja vám nerozumiem,fakt. Akože, čo ste čakali, že vyhráme 3-4:0 a Atletico sa nedostane za polovicu ? Veď sme hrali proti Athleticu a nie proti Elche, dalo sa čakať že nás zatlačia a preveria aj v obrane. Preboha Atletico doma proti Barcelone je vždy extrémne namotivané a silné. Samozrejme dalo sa v niektorých momentoch zachovať inak a zápas rozhodnúť ale treba si uvedomiť, že 3 body Wanda Metropolitano sa berú veľmi tažko.
2023-01-09 09:56:45
Dalsi zapas, ďalší grc v podaní tohto "trenera" už si začínam zvykať 8JK8 napísal úplnú pravdu, akonáhle Atletico vysunulo presing a začali hrať intenzívnejšie boli sme úplne v prdeli, hráči kazili lahke prihravky, ich myslenie je pomalé, žiadne automatizmy, kde hráč nerozmýšľa aké už vie kde bude spoluhráč pri založení útoku, žiadny plán B neexistuje, neviem co robia na tréningoch asi ich nikto nedostupuje a na všetko maju plno času, ale tak sa moderný futbal nehra