V noci sa odohralo niekoľko zápasov v rámci kvalifikácie na MS do Ruska. V akcii sme videli Brazíliu či Argentínu. Gólovo sa presadili Neymar aj Messi. Denis Suarez na druhej strane zaznamenal presný zásah v priateľskom súboji Španielska do 21 rokov proti Dánsku.

Uruguaj 1:4 Brazília

Dosť neočakávaným výsledkom sa skončil zápas medzi Uruguajom a Brazíliou, ktorá vyhrala pohodlne 1:4. Pritom domáci sa po góle Cavaniho ujali vedenia už v 10. minúte. Neskôr však hetrik zaznamenal Paulinho a jeden gól pridal Neymar. Okrem toho, útočník Blaugranas prihrával na vyrovnávajúci gól. Luis Suarez v zápase nehral kvôli žltým kartám.

Argentína 1:0 Čile

Leo Messi doviedol svoj tím k trom bodom v ťažkom stretnutí proti Čile v Buenos Aires. V 15. minúte Argentínčan využil pokutový kop, ktorý bol jediným gólom zápasu. Na druhej strane nastúpila dvojica bývalých hráčov FC Barcelona - Alexis Sánchez a Claudio Bravo. Čile sa po celý zápas snažilo aspoň vyrovnať, no neúspešne. Najväčšiu šancu mal práve Alexis, ktorého strela z priameho kopu skončila na konštrukcii bránky. Leo Messi a Javier Mascherano odohrali celý zápas. Vďaka víťazstvu sa Albicelestes vrátili v tabuľke na priečky zaručujúce postup na Majstrovstvá sveta. V súčasnosti sú tretí s 22 bodmi. Na druhom mieste je Uruguaj (23) a vedie Brazília (30).

Španielsko U21 3:1 Dánsko U21

Výber Španielska do 21 rokov si zmeral sily s výberom Dánska do 21 rokov. Denis Suarez stretnutie začal na lavičke náhradníkov a do bojov zasiahol v 60. minúte. Neskôr dokázal využil prihrávku od Alberta Celadesa a uzavrel skóre zápasu na 3:1.

zdroj: fcbarcelona.com

chara

26
2017-03-24 09:04:14

ja prajem messimu aby este zmenili trenera, lebo toto co hraju je strasne a vyhravaju vdaka messimu a stastiu, v obrane su slabsi a v utoku bezzubí, to s martinom hrali ovela lepsie, tento bauza nevie co robi

jokerito

16
2017-03-24 09:19:53

Ak to ma byt Argentinec nech tam daju na MS Simeoneho. Ked uz nic ine, aspon ich dobre namotivuje...