Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-03-29 12:39:40
HANBA!

Hráči prvého tímu sú evidentne moc rozmaznaný. Ako keby nestačilo že ich skoro tri roky rozmaznával Valvarde treningami kde nemuseli poriadne trénovať kondičku
2020-03-29 12:42:03
Toľko k tým kecom že viac než klub banda zaplatených legionárov horšie ako v Madride keby aspoň podávali výkony nejaké svetoborné ale budú bez trofeje
2020-03-29 12:51:18
tak to sa hanbím aj za nich
2020-03-29 12:56:02
Hanbím sa... Ak to je pravda, tak to som ozaj velmi sklamaný
Keby aspoň niečo hrali ale rozbije ich každé aspoň trošku behave mužstvo...
2020-03-29 13:00:36
Už ma to s nimi nebaví ak je to pravda. V tomto by ani nemali čakať na vedenie a o zníženie platu by mali žiadať oni sami. Sebareflexia! To je akože pre nich normálne brať taký istý plat teraz keď sedia väčšinou doma a trochu pocvičia ako keď sa plnohodnotne venujú svojej práci a trénujú a hrajú zápasy? U takého pokorného de Jonga si myslím, že by mu znížený plat nerobil vôbec žiaden problém. Skôr vidím problém v jedincoch ako Pique, Griezmann, Alba ... u tích si myslím, že s tým majú problém. Ak Barca kvôli takým tupím zbohatlíkom skrachuje, tak im budeme len môcť sarkasticky ďakovať.
2020-03-29 13:15:14
Ja len dúfam, že keď tento vírus pominie, tak na Nou Camp príde čo najmenej ľudí, lebo naši darebáci si to nezaslúžia. A tí, ktorí prídu ich snáď poriadne vypískajú. Môžu sa hanbiť.
2020-03-29 13:16:57
je to hanba pretože hrači 1.timu by mali ist príkladom a neviem načo su im tolke peniaze ved ich maju miliony a ešte chcu viac neviem čo snimi budu robiť .
2020-03-29 13:22:44
take platy ake maju si nezasluži ani jeden z FCB
,este su aj nespokojní oni.. Hanba na sto rokov...presne ...
2020-03-29 13:30:28
V Španielsku počet obetí opäť narástol, zomrelo ďalších 832 ľudí.
Ide o najväčší nárast počtu obetí počas jedného dňa.
29. mar 2020 o 12:05 TASR
A tieto celebrity riešia platy.
Na zvracanie mi je z nich.
2020-03-29 13:43:05
to je hyienizmus hračov Barci mali by sa hanbit hanba im čo by sa stalo keby dostali o polovičku menej na par mesiacov nechapem ich celebtity a takto sa zachovat hnus hnus hnus
2020-03-29 13:46:45
mali by im to spočitat ked sa začne hrat kto nepredvedie vykon hodní hrača Barci mal by prist o polovičku vyplaty a vtedy by sa ukazalo čí maju na to hrat za Barcu
2020-03-29 13:51:16
na tomto jasne vidieť akých nenežrancov máme v tíme hanbite sa fuj
2020-03-29 14:14:49
Ja tomu moc neverím. Toto rozhodnutie by sa im poriadne vypomstilo a snáď sú není taký blbí že by proti sebe pôšt Ali v podstate cely svet nie len Španielsko. Bude v tom niečo iné. Podoba sa to skôr na ďalšie očiernenie A tímu zo strany Barta
2020-03-29 14:16:24
A ak by to bola pravda hľadám si nový tím na fandenie.
2020-03-29 14:19:36
som sklamany z poniektorych hracov, ktorym sa mali dostavat miliony mesacne a v tomto nelahkom obdobi pre klub, kedy su prijmy nulove este riesit, ci dostanem 400 tisic mesacne alebo 200..uplne bez srdca k tomuto klubu. Na druhu stranu fnukanim si nic nepomozu, lebo som cital, ze klub ma pravo siahnut na platy hracov, ale dobrovolne sa ich najskor opytali ci s tym suhlasia. kazdopadne takuto reakciu od samotnych hracov asi neocakaval nikto..A
2020-03-29 14:29:07
Nič iné sa od nich ani nedá čakať. Klub ich rozmaznal a teraz si myslia, že sú "mes que un club". Tak to ale nás je už nejaký čas, že hráči sú viac ako klub a tak to aj vyzerá... Najvyšší čas začať jarné upratovanie v klube
2020-03-29 15:26:49
V Juventuse sa hraci zriekli celych vyplat do konca krizy, nie len nejakych percent. Tomu sa povie charakter....nasi rozmaznanci by si mali zobrat priklad......
2020-03-29 15:29:56
Veľký hráci robia veľké veci ale v klube fc Barcelona je veľmi málo veľkých hracov.Mali by si brať príklad z juventusu kde hráči sa dohodli že nebudú poberať žiadne mzdy pokým sa nezačne hrat.Toto čo predvádzajú hráči prvého tímu je hanba.Hodnotovo padajú sami na hubu športovo už padajú tiež .
2020-03-29 16:29:49
Hanbíte sa za hráčov tak dúfam že sa to tu pretriedi. Niektorí tu aj tak nemáte moc čo robiť.
2020-03-29 18:48:59
Keď si nevedia poradiť, tak sú funkcionári riadni magori.. Stačí sa spýtať jednotlivcov a ich vyjadrenia zverejňovať..
A malo by to byť samozrejme zníženie percentualne..
Ak v týchto časoch nesúhlasia pri ich príjmoch, tak sú to sebci a ľudia by im to samozrejme neodpustia. . Každý jeden človek bude postihnutý.. A oni to pocítia každopádne najmenej
2020-03-29 23:14:51
Dostávajú plat za nič!!! Oni ani len nelákajú ako riadni športovci a je to vidieť. Buď nemajú kvalitu, alebo fyzickú, keď na nás staví behať super aj z nižšej ligy a hráme otras!!! A už len to, že jednajú. Každý jeden hráč hra ďaleko za platom aký berie. A kapitán Messi ako vraví? Lebo buď je slabý kapitán a osobnosť, ak on je za a zvyšok na to série, alebo tiež nechce prísť o prachy, ktoré si vydupkava pri rokovaniach o zmluve vždy. Alebo mal povedať: znížte im platy a ja im dorovnám zo svojho. Však má niekoľko násobne väčší plat ako zvysok Teamu a od faktoroch fakt že dosť veľa násobne . Začína má cela Barca srat a aj po skoro 30 rokoch fandenia normalne averziu už chytám. Cel klub je už o hovne. Ter Stegen jediný svetlý bod a aj ten možno pôjde preč.
2020-03-30 09:23:35
Určite by hráči prvého tímu neskrachovali ak by poberali hoci aj len 30% z platu kludne aj pol roka. Z 300.000 za týždeň je to 90.000 týždenne. Nech mi nikto nehovorí, že im to nestačí na prežitie. A určite majú za tie roky našetrené peniaze na celé generácie dopredu. Možno sú naštvaní na vedenie FCB a jeho hospodárenie a preto s tým nesúhlasia, ale v porovnaní s tým, čo dnes robí personál nemocníc bojujúci s koronavírusom je to to najmenej, čo momentálne môžu urobiť...