Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-04-01 07:47:04
A že nebude prvoaprílový článok :)
2020-04-01 09:17:18
"Neuvedomujú si, že nemáme rezervy, aby sme túto krízu prekonali." To je snáď chyba hráčov? Hráči majú na starosti klubovú kasu? ... To len dokazuje, aký máme skvelý management
2020-04-01 09:20:11
Treba už čím skôr vykopnúť Bartomea. Robí kroky, ktoré stále viac a viac kazia meno Barce. On vyhadzoval milióny na zdiskreditovanie hráčov, legendy Barce a vedenie Barce a teraz tento hajzel je ešte nespokojný s ústupkami hráčov. Azda nečakal, že hráči budú súhlasiť zo znižením platov o 90%? Je rozdiel ak sa zníži plat o 70% takému Messimu a Fatimu alebo Breitweitovi.
2020-04-01 10:43:50
Současné vedení rád nemám a moc se těším, až budu příští rok ve volbách volit Fonta, ALE je fakt, že kdyby hráči od začátku byli tak moc vstřícní co se snížení platu týká, nebyl by důvod licitovat o podmínkách tak dlouho (navíc na 70 % se opravdu vztahuje z ERTE i kdyby s tím nesouhlasili), jenže vzhledem k tomu, jaká se na ně spustila mediální sprška, tak souhlasit se snížením museli, jinak by vypadali jako skety. Jestli to někdo z vedení záměrně vypustil ven, že se hráči cukaj, tak to byl chytrý tah, jak situaci rychle vyřešit. Když to srovnám s jinými kluby, fakt se mi ten sled událostí nelíbí a spíš to na mě působí, že se dohadovali o procentech.

Ta situace je samozřejmě moje spekulace, protože z médií se celou pravdu nedozvíme, ale působí to na mě tak.

A to, že Barca teď nemá kde brát peníze, nemá nic společného s vedením klubu, protože Barca jakožto klub vlastněn socios nemá kde brát kapitál jako jiné kluby vlastněné magnáty a rovněž nemůže vstoupit na burzu, aniž by to členové odhlasovali.

Ek. dopady na klub budou masakr. Je fakt, že kdyby nebyly tak přestřelené platy a jiné machinace klubu, bylo by pěnez více, ale projekty jako Espai Barca (které tímto bude hodně ohrožené, jelikož nebude kde na něj vzít peníze a ještě navíc bude muset být referendum o schválení navýšení kapitálu pro tento projekt) by se stejně nemohly uskutečnit, protože půjčkami v bankách,z kterých se velká část Espai Barca měla financovat, se te´d bude pokrývat základní rozpočet klubu minimálně na příští sezonu (+ přestupy).
2020-04-01 12:30:46
A koho je chyba že nemajú finančnú rezervu? Keď boli "dobré" časy, tak nemali míňať úplne nezmyselne. Lenže páni veľkomožní si asi mysleli že príjmy budú navždy a oni si môžu pokupovať hráčov za 100m.
2020-04-01 20:59:43
urobili pol miliardovú sekeru a ešte chcú ústupky....popýtajte si Rosella, ten sa topí v prachoch...,,srdciari,,..