Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
tunno Premium
2020-06-08 20:47:45
Pametam ako Neymar nastupil na pravo proti mancity a hral paradne. Zahraje vlavo aj v pravi lepsie ako dembele
2020-06-08 20:54:34
veľa ľudi v neho neveri ale je to moj naj hrač ja mu verim on ešte bude barcu tahať
2020-06-08 20:56:18
United nukaju za Fatiho 100 mega. Celkom lakava ponuka.
kluc Premium
2020-06-08 20:59:10
Kiežby sa uzdravil no...
2020-06-08 21:08:31
Dembeleho naj roky prídu a Neymaroce len na you tube pozerať.... ten kto to písal aj sleduje futbal? Dokedy na Dembeleho naj roky budeme čakať? Na you tube za Borusiu vypada super, ale inak.... s Neymarom sa nedá zrovnávať ani na YT ani v realite. Neymar ťahá PSG ak by to niekto nevedel a je pre nich ako Messi pre nás. 3 roky Dembele nič neukázal. Pokora? Aká pokora? Že Dembele série na životosprávu a mal už za každú jednu sezónu toľko pruserov..... koľko mal Neymar? Okrem toho, že odišiel dosť blbym spôsobom? Profík neporovnateľne väčší a ak má väčšie ego, tak nanotechnológiami. On chce byt najlepsi a najdôležitejší. On neobsahuje nad Messiho plagátom a nesníva o tom si s ňom podať ruku. On s ním hral a je vidno po jeho odchode, aký bol pre nás dôležitý. 3 sezóny si niekto snaží vsugerovať, že Dembele nahradí Neymara a dokonca bude lepší. Žiadne 4 dôvody. Neymar bol, je a aj bude vždy lepší. Dembeleov bolo už veľa. Ako prišli tak odišli. Neymar prišiel a víťazil a víťazi ďalej. Akú má cenu? A akú Dembele? Ten diamant?
barcelonista29 Premium
2020-06-08 21:27:06
Čakať na Dembeleho v top forme, je ako čakať na zasnežené Vianoce na celom území Slovenska a Česka ?
2020-06-08 22:23:09
ja som mu veril aj som chcel aby sa presadil pretože je to mega talent ale má smolu a aj v hlave má .... :D
2020-06-09 02:02:58
Tak s tym 4.bodom záasadne nesúhlasim lebo ja Neymara v PSG sledujem pravidelne a ona nehra 10tku ani nahodou a s Messim by si urcite nezavadzal. Je pravda ze nehra uplne na ciare ale ani v strede. Jeho pozicia je na lavo s tym ze niekedy si zbehne viac do vnutra ale to uz robil aj u nas a fungovalo to. A k tym ludom co hovoria ze uz nehra ako kedysi, pozerate ho vobec ci len sa pozriete na zranenie a uz mate blbe reci ? Stale su jeho zranenia lepsie ako Dembeleho. Dembele ma iba svalove problemy a vidite ze sa mu to furt vracia ale Neymar mal casto aj skor urazove zranenia ktore sa proste stavaju.
2020-06-09 05:18:42
Hodně lidí nadává na Dembélého kvůli tomu, že málo hraje a opravdu toho moc nenahrál. Ale takový Neymar co přestoupil do PSG, tak taky odehrál co jsem četl 50% možných zápasů. Je otázkou kdyby Dembélé odešel a přišel Neymar kolik by se toho změnilo. Samozřejmě momentálně skill má o dost lepší Neymar to je jasné.
2020-06-09 09:01:22
O týchto bodoch sa dá diskutovať v prípade, že sa Dembele znova nezraní. Lenže to je po skúsenostiach s ním dosť nepravdepodobné. Bohužiaľ...
2020-06-09 09:15:01
Dembele je stratený prípad šancí mal už dosť nech už ide preč
2020-06-09 09:23:39
Dembele može dať Barcelone akurát tak viac zranených hráčov nič iné preč už s ním
2020-06-09 13:53:18
ANO, muze..... ale asi to nebude pravda, proto nedisciplinovanost vsechno zkazi. To je jako, ten hrac je velkej talent a ty sprinty, a technika.... ale na co to je, kdyz je nedisciplinovany a v 2.minute uvidi cervenou kartu - tak to ma pak opacny efekt a naopak to skodi tymu. Me Dembele moc nesedi, spis bych porad preferoval Neye i z Marketinkoveho hlediska
2020-06-09 21:39:45
No porovnávať Neymara a Dembeleho sa mi zda pritiahnuté za vlasy. Naviac neverim, že Dembele vydrží dlhšie ako mesiac bez poruchy, to by som musel trpieť ožiarením aby som niečo také uveril
2020-06-10 14:01:18
OT : pozrite si toto video a potom sa zamyslite hlavne hateri či je dembele slaby alebo nie https://www.youtube.com/...