Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-06-23 10:04:55
Griezman a arthur je cesta do hrobu. Jestli tam ten setien neda fatiho a puiga tak se může rozloučit s nejakým titulem. Ty 2 kopyta bych bez milosti nahned prodal.
tunno Premium
2020-06-23 10:19:38
Marc, semedo pique lenglet alba, buskec rakitic puig, fati breitwaite messi
2020-06-23 10:27:04
Mimochodom. Suarez ma uvrhol v poslednom zápase do totálneho šoku. Tak mizerne som ho asi v živote nevidel hrať. Bol som v úplnom šoku.
2020-06-23 10:44:09
V tom AS ešte nevysadili? :)
2020-06-23 10:52:36
Jakoby možná je to jen můj blbý názor, ale přijde mi, že když Braithwaite hraje od začátku a ne jako žolík na posledních 20-30 minut tak hraje hrozně..
2020-06-23 11:16:48
Už nech skončí táto sezona utrpenia bolo už dosť
2020-06-23 11:41:49
Táto sezóna je už takmer stratená. Bolo by fajn, ako to spomína vyššie komentujúci bulldozera, že v prípade definitívnej straty nádeje na titul, by šancu dostali mladíci a kto vie, možno sa ukážu v dobrom svetle.
Žiaľbohu, a niekedy je to aj chvalabohu, že žiaľbohu, že pán tréner Setién už ďalšiu sezónu na lavičke Barcelony sedieť nebude. Bol to jednoducho krok vedľa. Sezónu mal dotrénovať pán tréner Valverde. Myslím si, že hráči ho viac rešpektovali a dovolím si tvrdiť, že pokiaľ by Valverde trénoval Barcu aj v zápase na Santiago Bernabeu, neodišli by sme odtiaľ s prehrou 2:0. Jednoducho to na silných súperov vedel, na Real Madrid to vedel.
Som si takisto takmer istý, že pokiaľ by neodišiel Valverde, nevyhodili by sa peniaze za nejakého Braithwaita. Ospravedlňujem sa, ak som náhodou zle napísal jeho meno.
Barcelona potrebuje trénera s víziou, potrebuje tiež športového riaditeľa s víziou a takisto potrebuje prezidenta s víziou. Aktuálne sú na týchto pozíciách len tlčhuby, alibisti, hľadajúci výhovorky. Najskôr je to nemožnosť trénovať dostatočne dlho vo väčších skupinách, potom je to nahustený program, potom je VAR. Čo to bude nabudúce.
Myslím si, že hovorím v mene drvivej väčšiny čitateľov tohto zaujímavého portálu, keď poviem:
#SetienOut #AbidalOut #BartomeuOut
¡Visca el Barça i visca Catalunya!
2020-06-23 11:45:51
ter Stegen
Semedo, Pique, Lenglet, Alba
Puig, Busquets, Vidal
Messi, Braithwaite, Fati
2020-06-23 12:36:02
OT: on proběhl nějaký konflikt na tréninku messi griezman??
2020-06-23 20:41:27
viac než rok čakám, že sa hra Barcy zmení k lepšiemu a nič sa nedeje.
Takže už nemám nádej, dnes len budem počítať, na koľko dotykov sa od nášho hráča kopajuceho roh dostane lopta k Marcovi. Co myslite, dajú to niekedy na jeden?
Už sa na tom len smejem