Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-07-02 20:59:16
To znie ako bajny sen, keby ho zobrali. I za 60m.
2020-07-02 20:59:50
Ten prestup by ako jediný dával zmysel prečo sme ho vlastne kúpili. A Setien ako Bartova opička robí čo má a to je presvedčiť ho že odchod je to pravé. Veď to striedanie v 90 minúte to bola čistá fraška a za stavu 2:2 by som Trénera zato sfleku vyhodil bola to čistá nekompetentnosť
2020-07-02 21:03:08
Barca preda ho za 100m a kupi Cavaniho za 90m. Budem rad:-D
2020-07-02 21:04:35
By v PSG byli blbý kdyby ho vzali. Teď to tam mají dobře postavené, Neymar a Mbappe jsou dobrá dvojka a kupovat k nim Griezmanna je zbytečné, akorát by tam narušil tu harmonii která v PSG teď panuje. Do PSG by se na hrot hodil Ben Yedder z Monaca.
AndreasGerardi Premium
2020-07-02 21:22:06
Jasne, vsetko co ma hodnotu nad 60 mega kupi PSG. Novinari maju bujnu fantaziu. Len pred nedavnom kupili Icardiho. K comu im bude Griezz ? Aj ked robia drahe obchody, robia ich aspon koncepcne.
2020-07-02 21:46:12
Bolo by to najlepšie pre všetky strany, či už pre nás, Grizziho a z časti aj pre PSG. U nás hrať Griezmann nemôže z jedného dôvodu a tým je Messi, presnejšie jeho pozícia. Ak by sme Grizmanna vymenili za Neymara, tak mi by sme konečne dostali to ľavé krídlo, ktoré nutne potrebujeme a PSG aj keď by stratilo možno lepšieho hráča, tak by získali Griezmanna, ktorý je vo Francúsku stále veľmi obľúbený. PSG by sa zbavilo nespokojného hráča a to Neymara, ktorý s nimi určite nepredĺži a je len otázka 2 rokoch, keď im odíde zadarmo. Griezmann jasne, že nemôže hrať na tom ľavom krídle ani v PSG, ale zmenou formácie by si to mohli prispôsobiť. Navyše v PSG momentálne presne Ney hraje to čo u nás Messi. Vpredu by mohli im hrať Icardi a Mpappe a pod nimi Griezmann.
2020-07-03 00:10:39
Leroy Sane, Alphonso Davies, Niklas Sule, Leon Goretzka, Serge Gnabry, Joshua Kimmich, Robert Lewandowski, Xabi Alonso, Thiago a Jerome Boateng jen for fun z EU. Tito všichni hráči stáli dohromady mín jak náš Coutinho :D :D :D .
2020-07-03 08:24:37
Francuzi u nas:Dembele-casto zraneny,Umtiti, momentalne slabota,uplakany Griezman so sestrickou 0 bodov chcel by som pripomenut jeho pristup k FCB s pred roka, ako nas vodil za nos,jeho zaciatok u nas, aby sa uchytil, tak v ktoromsi z prvych zapasov mu prenechal Messi penaltu,zahadzovanie sanci viac ako u Sua,ked bol Sua zraneny, mohol cosi dokazat,no urcite sa sa stazuje u otecka, sestricka a mozno aj FR. mediam ako je utlacany, ja by som ho uz do zakladu nedal nikdy, predat,jedan placko co bol v LL uz ja v Tal. akurat Lenglet co mi s Francuzov pasuje.