Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-07-24 09:38:42
Mal som správne tušenie, že článok pobaví. Dokonca aj tomu možno ten pánko verí :D
Marian Premium
2020-07-24 09:45:24
Korupcia je všade. Nejakým zázrakom sa vyhne práve la lige? Keď rozhodnutia preferujú opakovane hlavne záujem jedného klubu, je to určite náhoda, korupcia predsa v tomto čase v Madride nie je, majú tam iné starosti...
2020-07-24 11:22:23
Najkrajšia veta rozhovoru - Vždy sme sebakritickí.
Pobavil.
Skorumpovaní hajzlíci.
2020-07-24 11:47:50
To je dôkaz akí sú španielskí rozhodcovia. Ja nič ja muzikant ! V mnohých prípadoch pomocou VAR pomohli REALU ale to je v poriadku. Ani štipka sebarefleksie a priznania si vlastnej chyby, naopak "španielskí rozhodcovia sú príkladom pre celú Európu"...riadna chujovina.
2020-07-24 13:00:45
kludne by si mohol byt clenom nasej vlady.
2020-07-24 13:52:09
Futbal sa potrebuje prisposobit dobe a posunut sa s novymi pravidlami.Ja by som zaradil tieto:

-kazdy tim ma za zapas 1x pravo vyziadat si VAR kedy sa rozhodca musi ist nato pozriet ci chce alebo nie a ked rozhodne nespravne tak aby sa udelovali pokuty a zakazy viest zapasy,kedze tam uz nema vyhovorku ze to nevidel poriadne alebo co,s VAR musi byt rozhodnutie stale 100%

-mali by sa zaviest nepriame kopy v 16ke a nie hned penalta za vsetko,pokial hrac zahra rukou (neumyselne) ale nezabrani strele alebo prihravke do jasnej sance tak by nemala byt penalta,je to nefer aby bol darovany gol za nieco kde by gol ani nebol na 95%

-konecne by sa mal zacat zastavovat cas pri striedaniach,sledovani var,osetrovani atd.Nikdy sa nenastavuje realny pocet minut.Vacsinou je hra prerusena ovela viac jak sa na konci nastavuje,schvalne si to odstopujte 2-3 zapasy.

-hraci by mali dostavat zakazy zapasov za simulovanie,dodatocne po zapase na zaklade zaznamu tak jak v nhl

To kam sa futbal dostal kvoli simulovaniu je uz cez ciaru.Hraci neprejavuju ziadnu snahu hrat dalej,len vidia nohu ani necitia kontakt a uz sa hadzu o zem.Za toto by hned mala byt cervena v zapase na zaklade var