Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-08-20 10:08:21
Je super, že Pique, který tu své místo ma a logicky by měl zůstat, tak se nabídl odejít a ten zbytek, co by měl odejít, tak chce bojovat a drží se místa. Za mě ještě Busq a možná Roberto, ale ten podmínka náhrada proti slabším a na RB, ne v záloze.
2020-08-20 10:09:41
Kazdemu kto odmietne odchod by mal barto platit vyplatu z vlstneho, lebo on bol ten kto im tie kralovske zmluvy dal. To je tak ked starym slimakom davaju 5 rocne kontrakty
2020-08-20 10:17:54
Alba ,Busquec ,Suarez, Umtiti ,Rakitič ,Vidal a kľudne aj Roberto musia odisť všetci inač sa nič nezmeni
2020-08-20 10:18:06
Realita vyzliekla hráčov FC Barcelona donaha. Hráči ktorí už 2roky dozadu mali dostávať krátkodobé kontrakty lebo bolo vidno že ich forma klesá dostali dlhodobé kontrakty s krášovskými platmi, ale výkony nikde. Mám veľkú pochybnosť že sa im podarí niekoho z daných hráčov zbaviť, a hráči by boli hlúpi ak by odchádzali... nikto im plat nedorovná, nikto za nich nezaplatí výstupnú klauzulu lebo nemajú výkony. Horšia tá situácia nemôže ani byť...
2020-08-20 10:39:41
Toto je skvelé, takže potrebujeme prečistiť, ale pánom sa nechce, šak aj komu by sa chcelo keď taký plat majú.. Takže toto leto sa nič nezmení
2020-08-20 10:46:28
No ja by som uvítal odchod všetkých zmenených. Musia si uvedomiť, že ich výkony nezodpovedajú platom aké majú a je malá pravdepodobnosť, že by vo svojom veku ešte mohli zaznamenať nejaký progres. Snáď bude mať Koeman odvahu sa ich zbaviť a podarí sa ich adekvátne nahradiť. Ak chceme byť opäť najlepší musíme výrazne o mladíť káder a nájsť nových mladších lídrov okrem Messiho...
2020-08-20 10:48:06
Očekávám od všech: “Odmítám odejít, mám týmu co nabídnout a poperu se o sestavu, dám ze sebe všechno. Jsem v nejlepším fotbalovém věku a cítím, že se můžu ještě zlepšit a být pro tým prospěšný.”
2020-08-20 10:56:27
Nikto z uvedených hráčov neodíde. Všetci majú platné zmluvy a dostať ich z mužstva nebude len tak. Príkladom je Rakitič a Umtiti, ktorých sa chceli zbavil už počas roka ale nič nedosiahli, lebo hráči povedali "nie" a vedenie s tým nemohlo nič urobiť. A tak to bude aj teraz. Všetci radšej budú sedieť na lavičke alebo tribúne a brať kráľovské platy. A na vine je Barto lebo im neustále dvíhal platy do nebies, a výkony boli stále horšie a horšie. Zbaviť sa hráčov, ktorí majú platné zmluvy a obrovské výkupné klauzuly je prakticky nemožné, pokiaľ sám hráč s tým nesúhlasí.
2020-08-20 11:04:55
Legendy bartovi zborovo odpovedaju: "chceme dodrzat kontrakt" :D
2020-08-20 11:10:36
Zapeklita situacia. Nikto z tychto starsich hracov sa hrnut prec nebude- pricom ja im celkom rozumiem: kvalitny zivot, excelentne platove podmienky, priatlske prostredie, toto im nikto nikde neda - taktiez neocakavam nejake zaujimave ponuky za nich. Takze sa ich budu zbavovat za par drobnych, vymenou za priatelsky zapas a podobne, pripadne dufat, ze sa ozve Katar, Cina ci MLS. Darmo, vedenie sa dobrovolne vzdalo kontroly nad situaciou, podpisom tychto monster zmluv a teraz si to vyzere cely klub. Takze teraz sa bude narychlo hladat najlepsie spatne riesenie.
2020-08-20 11:19:40
Nezmiňuje se tu pozice Puiga. Předpokládám, že patří do těch, se kterými se počítá....
2020-08-20 11:30:53
Mne by se líbil v záloze třeba Joao Félix .... vůbec nechápu na co jsme kupovali Griezmana kterej se nám vubec nikam nehodil a hodit nebude, a takového hráče jako Félix, kterej by byl o 30 mil. levnější si ani nevšimnem .... to jen ukazuje na absolutní neschopnost našeho vedení
2020-08-20 11:49:32
Nie som zástancom násilia, ale tu by trebalo na spôsob Brazílie podpáliť domy a odrazu sa všetkým zachce odísť. Ak nemajú charakter tak im treba pomôcť.
Marian Premium
2020-08-20 12:06:52
Je mi ľúto Koemana. Je to culé, preto nakoniec zobral tento martýrsky post. Ale revolúcia sa nedá robiť, ak tu stále smrdí hlava : Barto. Ten stále tvrdí, že finančne sme v kondícii, len športový projekt zhorel. Potom aj Suárez a celá stará garda môže povedať. Mám čo dať tomuto klubu, zabojujem ešte. Font to povedal správne. Voľby v marci nie sú predčasné voľby. Bartomeu out hneď, už zajtra je neskoro! Nebude žiadna revolúcia v kádri. Nikto neodíde, keď neodíde Barto. Nakoniec možno Piqué a čo je najhoršie kráľ... Ten dúfam, že nie...
2020-08-20 12:48:54
Že vraj Koeman si vyžiadal stretnutie s Pimientom aby prediskutovali hráčov ktorý sú pripravený hrať za A-tým https://www.marca.com/...
2020-08-20 13:10:09
Jako ať se na mě nikdo nezlobí ale jestli je to pravda a ty 30 chtějí bojovat o místo a nechteji odejít tak jsou zmetkove, všechno to vidí i oni sama ze už to takhle nejde už to trvá dlouho a oni se budou furt držet jen kvůli penězům. To jich mají sakra málo, proč neodcházet milovan a se vzpominkama na Barcelonu jako na kus životě. Zacinam si o nich dělat jiný názor než jsem měl!!!
2020-08-20 13:17:09
Tak ak je pravda,že slimáci sú bez chrbtovej kosti a budú aj naďalej vyciciavat klub za katastrofálnu hru tak sa pripravme tento rok na náklady nielen v LM aj v La lige.A už absolútne nechápem ako sa hráčovi môže dať taká zmluva,že iba keď on súhlasí tak ho predáme...ja ako zamestnávateľ mám právo hocikedy určiť kedy sa mi už zamestnanec nehodí a ukončím s ním kontrakt.Za takéto zmluvy by mala byť basa pre kompetentných
2020-08-20 14:42:08
Další důvod proč si myslím, že je barto blbec. Albu busiho i suareze bych nechal možná i Roberta protože mu je jedno kam ho dáte všude zahraje tak, že nikdo nepozná že by tam někdo chyběl nebude excelovat, ale je to taková jistota. Busi má taky pořád co nabídnout vždyť letos v LM byl jedním z nejlepších. Nejspíš nemá na to hrát každý zapas, ale rozhodně není důvod se ho zbavit. Suarez kdyby si nechal snížit plat tak by byl taky dobrej náhradník a za albu nikoho nemáme takže ho prodat jen tak for fun nemůžeme.
2020-08-20 15:33:06
Jednoznačne najhoršie na tejto veci sú platy lebo napr. taký rakitic aj keď ho posadia tak bude brať kráľovský plat a bude iba vyciciavať klub...

Väčší plat si zaslúži lenglet možno a jednoznačne ter stegen... A možno puigovi a fatimu keď bude hrať tak dobre ako doteraz...
Ostatným znížiť určite aj de jongovi a messimu by bolo treba lebo aj na to že hrajú dobre, tak majú otrasné vysoké platy