Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
Marian Premium
2020-08-25 07:31:43
Keď je taký záujem a akceptácia Luisa odchodu z klubu, treba ho predať. Niečo na týchto dohadoch nesedí.
JanyR111 Premium
2020-08-25 08:19:21
Zaujimave je ze utocnik ktory za sezonu da cez 20 golov a zo zranenim je nepotrebny..ja viem ze je dreveny v urcitych momentoch ale takto sa k nemu chobat je neuctive nieco tu dokazal a jednu sezonu by si zasluzil hoc len ako nahradnik ..a nechapem co vy tu riesite platy a peniaze vseobecne to je ma smiech :-D robite uctovnictvo ?? Barci alebo co ? Samozrejme treba sa zbavit hracov ale v zalohe do utoku hracov nemame lautaro ma zatial nepresvedcil zeby mal vykony aspon na suarezovej urovni a na druhej strane suarez chce hrat ! A tym padom vznika konkurencia na utocnom poste pri dokupeni noveho utocnika ..ale pustit ho po rozviazani zmluvy zadara do psg ..zly sen!!
tunno Premium
2020-08-25 09:01:32
Odchod Suareza splni svoj ucel, pokryje medialny headline na dlhu dobu a na Griezmanna sa zabudne. Vedenie to opat zvladlo.
2020-08-25 09:02:16
Janyr, k zlatsmu klincu Tvojho prispevku, ci robime uctovnictvo Barci, si mohol este pridat, ci to platime zo svojho. Tradicny argument zastancov teorie - Vsetkych si nechajme, kazdeho kupme..
2020-08-25 09:28:46
Suárez by mal zostať, hoci len ako náhradník na lavičke, ale ja si myslím, že góly ešte vie dávať!!!