Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-10-17 12:48:07
Dnes by som postavil Dembu od zaciatku. Grizi by mal sediet za tie vyjadrenia o treneroch.
2020-10-17 12:51:24
Už mám pokrk ako sa na Dembeleho hádže opakovane špina. Na neho si tie média zasadli od prvého dňa a nepustia sa ho. Áno, nie je dokonalý v každom smere, ale vieme čo dokáže ak je zdravý. To že Dembo nie je tímový hráč akosi nechápem. Tvrdiť, že Dembo nie je tímový hráč, len za to, že ako jeden z mála si vie obísť protihráčov a viac to skúša po individuálnej stránke ako ostatný je prinajmenšom úsmevné. Ani pri Neymarovi sa to nehovorí. Dembo je práveže dosť kreatívne krídlo a nie je to len hráč s prevažne len dobrým driblingom. My tu nechceme vidieť 1000 prihrávok z krídla dozadu tam a späť, ale radšej niekoho kto to skúsi aj 1 na 1. Z ohľadom na zranenia Dembeleho má už fakt poslednú šancu, ale prv ju musí dostať, takže verím, že dnes bude v základe a konečne dostane priestor ukázať s akým krídlom by sme mali hrať.
2020-10-17 12:58:36
Milujem to mnozne cislo medzi tymi uvodzovkami a zdroj ze: hlasy z klubu ?
To akoze fakt z tohto si mam tvorit nazor na hraca ?...hnoj
2020-10-17 13:24:38
Když nemáš hlavu, talent je ti k ničemu.
2020-10-17 13:53:55
To nevadi. Staci aby jednou za pul roku prisel driv na trenink a zdejsi znalci jsou z toho hotovi.
2020-10-17 14:07:46
Uplne si to vystihol " sonet ", ak nie je kokos v poriadku znamená to začiatok konca toho ktorého jedinca. Nemôžem si pomôcť, ale niektori prispievatelia ktorí ho ospevujú ako by nemali možnosť ho viac ako 2 roky sledovat. Ziaden El Paris mi nemusí radiť čo si mám o Dembelem myslieť, stačia moje skúsenosti aktívneho športovca a trenera a toto je presne prípad červavého jablka - jednoducho musí von z košíka. V Barce predpokladám majú iste fundovaných psychológov ktorí tieto veci riešia - a zrejme sú už aj oni bezradní. Ako som uz viac krát použil prirovnaie k Balotelimu - super talent ale žial nevyrovnaný poloblázon a tak aj skončil
2020-10-17 14:13:45
ked vynecham to, co sa o nom pise, ze aky je, tak si sice myslim, ze futbalista to je dobry, ale neverim, ze sa nezrani a to je podla mna najvacsi problem
2020-10-17 14:58:44
Za mě ať dostane prostor na hřišti a ať ukáže co dokáže a jestli zdravotne vydrží zápasove tempo.. Jinak my těžko můžem soudit no já nad ním hůl ještě nezlomil, naopak by tak krásně sednul místo Greize, když nám teď chyby hrot a hraje tam Leo
kluc Premium
2020-10-17 15:10:40
Milión krát som čítal ake majú s Dembelem problémy a 1 zo 100 sa vyskytne aky je dobrý, to neni náhoda...a každé prestupové všetci len "veria" a nič z toho, čistá naivita, iného hráča by ste posielali po 2 mesiacoch preč, to len preto že je rýchly a inak nič...
2020-10-17 15:42:58
Že nikto v klube už v neho neverí? To je čím podložené? Nejakým prieskumom? Tento pamflet mi príde účelový, najmä v tom kontexte, že neschopnejší Griezmann stále hrá, je obhajovaný kadekým a asi bude hrať i dnes, i keď Barcelona tak bude mať iba jedno krídlo a jedného obšmietača a kaziča naviac.
2020-10-17 18:21:26
To je stejne zajimave jak se ho tady kazdy zastava. Pritom od jeho konce v dortmundu az do ted porad nejake problemy s disciplinou atd., kdyz hral tak 70%zapasu bida. Nikdo uz si najednou nevzpomina jak kazil 3 prihravky z peti... A to pozor, ja jsem mu kurevsky fandil a porad fandim ale otevrete oci proboha.
2020-10-17 18:23:14
Uz jen to ze se za ty roky nenaucil spanelsky asi o necem svedci