Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
Reekwon Admin
2020-10-18 09:51:52
Ještě, že toho Antonína máme, včera mu to nesedlo, tak v úterý mu musíme najít jinou pozici, kde se bude cítit lépe.
2020-10-18 10:35:56
Messi odíde do City už v januári a tam vám všetkým jeho hejterom ukáže kto je ešte stále Leo Messi konečne si tu nebudete o neho obtierať ústa. Tam sú hráči s ktorými bude Leo excelovať. Povedzte mi s kým má hrať momentálne v barcelone,prihrá v šestnástke na dva metre Griezmanovi nabehne si je sám pred brankárom čaká narážačku spät a 120 milionový hráč si spracuje jeho prihrávku metrovým odskokom od nohy,ved to je úplná tragédia. Z celého srdca mu prajem aby čím skôr z tohto pseudo klubu odišiel.
2020-10-18 10:51:10
Nabúduce jednoznačne Puig do základu!
2020-10-18 10:54:57
Messiho by bolo fakt dobré dať dole na pár zápasov. Pôsobí unavene, rýchly je len pri akcelerácii - prvé 2-3 metre potom už ho dobehnú. Aj moje deti sa pýtali prečo nebehá ?. Samozrejme Griezman a Dembele čo najskôr opustiť Barcelonu, za tie peniaze ani na lavičku by som ich nedal. Mohli by sme pár zápasov dať šancu mladým / Puig Fati Trincao Aleňa Araujo , myslím že horšie hrať nebudú
2020-10-18 11:01:58
Tu su detailne statistiky bezzubeho utoku:
minuty, dotyky, straty, klucove prihravky, driblingy, strely
Messi 90, 60, 17, 1, 4, 2
Pedri 62, 41, 7, 1, 1, 0, vytvorena velka sanca
Fati 28, 23, 11, 0, 1, 1
Dembele 62, 48, 16, 0, 3, 0
Antoan 80, 39, 8, 0, 1, 1, zahodena velka sanca
2020-10-18 11:39:48
zaco ma to drevo griezman znamku 5,2 to je znamka priemerneho vykonu to co griezman predvadza nema s priemernym vykonom nic spolocne ked sa utocnik dostane za zapas do jednej jedinej sance a tu zajebe niekde na tribunu a cely zapas nic neuroby tak to nie je premerny vykon a odpad znamka 3,5 je pre neho este odmenou
2020-10-18 12:38:33
Dembele nehral dobre, bolo vidno, že mu chýba sebavedomie. Ako keby nevedel, na čo si môže trúfnuť, prihrávky boli len tak tak. Ale ešte by som ho nezatracoval. Stále verím, že keby mal takú dôveru od trénera ako Griezmann, tak sa chytí a môže byť pre mužstvo užitočný.
Treba ale dodať, že včera herne nevynikol nikto, ani Messi. Pre mňa sympatický výkon Pedri a Dest.
2020-10-18 13:04:34
Fati viac ako Coutinho????? A celkovo Coutinho tak malo? Ukázal viac ako zvysok za cely zápas. Keby mame v útoku chladnokrvnych strelcov, tak pár krát tak vysunul, že on sám spravil svojimi prihrávkami viac rozruchu ako zvysok. Nestrácal lopty a ťahal dopredu. Rýchlo dával loptu od nohy. Ja neviem, ale tato stránka je asi čím ďalej tým viac plna ľudí, čo moc tomu futbalu asi nerozumejú a idu podľa obľúbenosti. Messi nástreli tyčku a už naj hodnotenie ??? Coutinho napríklad ho včera totálne zatienil. Dest tiež výborný výkon. Od odchodu Alvesa má prejav najbližšie i nemu
2020-10-18 14:03:45
Může mi tu někdo vysvětlit proč má Fati 6,1 a Dembelé 5,4? . Když Fati byl po příchodu do konce zápasu uplně marný a výkonem zdaleka horší jak Dembouz? . Jako trochu objektivity by neuškodilo Fati je poklad. Ale ne za každou cenu.
2020-10-18 14:22:25
Mě třeba levá strana přišla živější s Dembelém než s Fatim. Sice ztratil několik balonů,ale jeden z mála se snažil něco vymyslet,nebo obejít protihráče. Takže moc nechápu tak nízký hodnocení,byla tam spousta horších hráčů. Pokud bude zdravej a bude dostávat šance,tak s jeho rychlostí může být klíčovým hráčem. Obzvlášť pokud by hrál na pravo s Destem.
2020-10-18 14:51:40
Cizinkx,v tom hodnoteni takmer vsade chybaju -sky