Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
8JK8 Premium
2020-11-23 08:08:10
V skratke: Každý ko**t sa už vyjadril k problematike Messi vs Griezman tak prečo nie aj ja keď o tom nemám informácie.
2020-11-23 08:15:20
Tónom asi nebol nadšený s jeho vyhláseniami.....
2020-11-23 08:21:09
Nikdo z nás neví jak to Messi s Griezmannem mají...
Ale já tipuji že asi best friends jako s Neyem a hlavně Suarezem nejsou... Ale určitě je tam vzájemný respekt a profesionalita.
Ale toto orodovaní za Griezmanna ze strany jeho ex agenta a strýce tomu určitě nepridava a myslím si že to teď zbytečně přivádí trapnost mezi Grieze a Messiho..
Určitě každý z nás někdy v dětství zažil když se mu do něčeho pleti rodiče nebo další příbuzní a dále vyhovovali situaci. Já taky kdysi jako děcko na školním turnaji vstřelil všechny góly svy školy, ale školní učitel zvolil za nej hráče kluka s jehož tátou se znal a byl rovněž učitel... Mě to bylo celkem jedno, nebo to jaksi zamrzí, ale vložila se do toho mamka a začala se s učitelem hádat ??‍♀️což situaci jaksi nepomohlo a mě na popularitě nepřidalo
Proste Griez a jeho příbuzní by měli být ticho a Griez by měl začít makat... Na 120% a dojít si k psychologovi, aby si víc věřil a neku*vil zakončení, pac on mohl mít už tak 15 gólů, kdyby nespalil jednoduchý tutovky, penaltu... Za což Messi rozhodně němuže!
tunno Premium
2020-11-23 08:31:20
Nepochopim ako moze byt toto temou. Koho zaujima kto sa s kym ma rad? ?
2020-11-23 10:10:56
messi sa uz viac krat vyjadril ze s griezmanom nema ziadny problem. tak kto sa este vyjadri? griezmanova 80 rocna teta? alebo ucitel zo ZS?
2020-11-23 10:16:01
Presne o takychto sa hovori "v riti bol, hovno vie" ....
Marian Premium
2020-11-23 11:35:32
Vedenie Interu Miláno nebude brániť dánskemu futbalistovi Christianovi Eriksenovi v januárovom odchode z klubu. Verím, že toto spraví aj nové vedenie Barcy s hviezdnym útočníkom, ktorý sa u nás nepresadil. Žiaľ až v lete...