Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-12-20 08:23:56
True
2020-12-20 08:33:38
Dalsi dovod ho nechat ist...aby si nasiel lepsich spoluhracov a mozno aj vacsi prijem...
Barca musi stavat na tychto "nestastnikoch",ktorych tu ma
a nebude uz musiet stavat projekt " okolo Messiho"...
Ale ako suvisia tito slabi spoluhraci,ze z podlednych 50 priamakov dal 1 ci 2 goly...tak to fakt nechapem...a ze ma 74% uspesnost z poslednych 100 penalt....
2020-12-20 08:44:33
Má toho plné zuby a je to zjavné. Coutinhom je dobrý hráč no na malom priestore mu to vôbec nejde a Griezmann je kapitola sama o sebe. Dosť sa ukazuje na Lea prstom no kúpa najdrahších hráčov bol krok vedľa.
jirkam Premium
2020-12-20 09:01:54
Svata pravda
2020-12-20 09:13:52
Presne to som napisal minule https://www.forcabarca.sk/...
2020-12-20 09:20:34
dokedy este???!!!! ...sak to už není normalne, neustale hladanie dovodov prečo leo dobra a vždy vždy su na vine ostatny.....len tak btw to akože ma vedla seba uplne dreva? a nie nahodov po vačšine lidrov reprezentacii svojich krajín?....nehovorilo sa stale o tom že leo robí lepšimi svojich spoluhračov? a zrazu by spoluhrači mali robiť jeho lepsím?....akože toto je fakt len nasledok absolutne neobjektivneho pohladu ktory tu je roky, že za vsetko zle mozu ostatní a za vsetko dobre leo, či už tu alebo v argent repre.....nebol nam dobry suarez, ani ked tu bol neymar teraz je zly griezman , de jong , potom trener....vždy su vsetci naokolo na vine len leo nie.......
2020-12-20 09:33:18
Snad bude i článek z druhé strany. Spoluhráči ještě neměli takto špatného Messiho než nyní.
2020-12-20 09:59:55
To som tu už písal dávnejšie že Messi si nemá skym tuknut nahrať posledný bol suarez.. Keď prišiel coutinho myslel som ze sním si bude futbalovo rozumieť ale opak je pravdou....
kluc Premium
2020-12-20 10:09:38
Cez zimu sa musí niečo pohnúť:
Pjaniča keď plánuje využívať tak ako ho využíva tak nám je zbytočný tak isto ako Umtiti, Coutinho hráva pomenej, Braithwaite na Barcelonu nemá, týchto hráčov riešiť cez zimu a priviesť Depaya ktorý by vniesol trocha sebavedomia, bojovnosti do mužstva a záskok či už na hrot alebo na krídlo (za 5-10m.)
2020-12-20 10:29:05
Stále budem tvrdiť že máme dobrý káder, len zlého trénera, ktorý je v zápasoch bezmocný, nevie postaviť zostavu a to striedanie to už je vrchol jeho nemohucnosti.
2020-12-20 11:20:40
Ach jaj vyjebany Bartomeu to tak za tie roky vsetko dojebal ze sa dlho budeme davat dokopi s tohoto hrozneho obdobia a najhorsie ze nemame ani kkt na to aby sme to zmenili nejak teraz..... Jebne ma ak skoncime horsie ako 6. v tabulke co je dost realne momentalne....
2020-12-20 12:20:07
Ja by som to postavím inakšie Messi nehral nikdy tak zle ako teraz.Zial jeho herný úpadok je zjavný aj keď sa snaží nejde mu to.
2020-12-20 13:15:40
Result je asi jasny z trojice Cou, Leo,Greiz může hrát jen jeden jinak se z toho stává guláš, kdy si překáží. Já prostě věřím, že i ten Coutinho i Greiz by hráli úplně jinak, kdyby byli hlavní playmaker a jak nejsou tak přichází úpadek všech, protože na tom trati i Leo, protože nemá takovej prostor a zkrátka doplacime na špatně vybranou typologii příchozích Top hracu. Pak jsou otázka konzistence atd no to už je na jinou debatu. Ale důležité podle mého je aby se co nejdřív zjistilo co ten Leo příští sezonu, protože jestli odejde, tak by jeden z těch dvou dalších top hvězd měl asi zůstat.
2020-12-20 13:21:24
Všetci sme videli ako sa za Bartomea nakupovalo, tak sa nemôžme čudovať, že sme na tom tak ako sme.
2020-12-20 15:44:57
Messi sa momentalne trapi, jasne je ho v hre dost citit, ale vsetko to posobi strojene a nasilu. Pokial ma zostat dalej v klube, treba ho trochu setrit, nieje uz najmladsi a nechat ho koncentrovat sa na zapasy, kde ho je treba. V urcitych fazach to je stale o hladani Messiho a nemam pocit, ze to prospieva. S tymto muzstvom sa urcite da hrat aspon o triedu lepsi futbal nez coho sme svedkami, fajn potencial na LM ci titul tam nieje, ale so spravnym trenerom sa sezona da zachranit a nasi mladi hraci mozu ist hore. Netvrdim, ze to musi byt pod Koemanom.