Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
8JK8 Premium
2020-12-21 13:21:50
Súhlasím výhovorka na pozíciu je úplne mimo Pedri už hral na viacerých postoch a vždy bol lepší než Coutinho a deleko platnejsi pre tým. Musím sa ale priznať že som sa na začiatku sezóny tiež nechal oklamať prvými výkonmi Coutinha teraz si skôr myslím že jeho nasadzovanie oslabuje tým nie ho posilňuje a to je už vážne.
2020-12-21 13:37:42
Niekto potreboval porovnanie aby zistil ze Coutinho ma byt predany? Nestacilo sa nanho pozriet 1-2 zapasy a vidiet ze je pomaly, straca zbytocne lopty, vobec nebrani a nie je schopny prejst 1 na 1?
2020-12-21 13:45:46
Moj sen je vidiet stred pola barci pedri de jong puig to je moj sen!
2020-12-21 13:59:11
Phelipemu Koutinhovi chýba schopnosť orientovať os tela v prospech progresívneho riešenia hernej situácie. V spojitosti s letargickým pressingom a slabou pozičnou prezenciou súladí s Komanovým hipsterským taktickým poňatím.
Marco01 Premium
2020-12-21 14:08:10
A pribalit k nemu aj Griezmanna prosim...On a Coutinho nam absolutne nic nedavaju...a to uz ake platy beru ?
2020-12-21 14:08:27
Mimo téma:
Mám dotaz na redaktory a předem se omlouvám, jestli už tu takový článek byl, ale nejsem si tím popravdě jistý.
Někde jsem četl, že Araujo hrál nějaký čas jako hrot a pak ho přesunuli do obrany. Vzhledem k tomu, že teď dal první gól by to mohl být zajímavý článek.
Marco01 Premium
2020-12-21 14:10:54
Inac Coutinho sa mi velmi podoba herne na Isca...obidvaja su take hracicky, ktore maju vybornu techniku, ale zbytocne vozia loptu a drzia ju dlho na kopackach a tym su pre svoj tym maximalne neefektivni...navyse ako Coutinho tak aj Isco uplne stagnuje
2020-12-21 14:27:19
Situácia okolo Coutinha je poľutovaniahodná. Dovolím si tvrdiť, že z hľadiska pomeru cena:výkon je to ešte väčší flop než Griezmann. V posledných zápasoch som asi nevidel ani jednu situáciu, ktorou by tímu prospel (jediné čo mi napadá bolo, keď v druhom polčase, keď spravil z ľavej strany obrancu Valencie, otvoril sa mu priestor a pravou strieľal silou na zadnú a nedal - mal to obalovať, jeho chyba). Na začiatku sezóny vyzeral celkom dobre, ale vydržalo mu to max tak 3 zápasy. A to som si myslel, že on bude hráč, ktorému sa počas neprítomnosti fanúšikov bude dariť ( ak si dobre spomínam, tak ho dokonca raz vypískali). Každopádne dlho som mu veril, ale už stratil moju dôveru a ak by sa naskytla príležitosť predať ho za tých 60M tak by som ho kľudne strelil. Je to až neuveriteľné, že vedenie bolo ochotné za Coutinha zaplatiť 160M...naozaj pri pohľade na dnešnú hru 160 miliónového hráča, neviem či sa mám začať nepríčetne smiať alebo plakať...
2020-12-21 18:14:13
Pamatam si ako vsetci oslavovali, ked prichadzal (vratane mna). Vtedy na Iniestovu poziciu. Mozno, ak by ho nikdy ziadny trener nedaval na zle pozicie, udomacnil by sa na tej svojej a bol by pre Barcu dolezity.
No podla mna tento hrac nema sancu byt pre nas klub prospesny. Opakovane dokazal, ze jeho uspech zavisi na stavbe celeho timu okolo neho, aby sa zakryli jeho nedostatky. No a to si Barcelona nemoze dovolit.
Napriek vsetkemu, co je v jeho neprospech, by som si ho chcel pozriet v zaklade na pozicii 10, kde by mal aj nalavo aj napravo ciste kridla (Fati, Dembo) a pred sebou hrot. Chcel by som ho vidiet v roli, aku hraval v Liverpoole. Aspon raz
2020-12-21 21:41:56
Pro mě je Kutýňo supr hráč a určitě ma co nabídnout a lepší jak Pedri, bohužel ho nemůžeme zabíjet na křídle. Až se vrátí Fati a Dembele tak bude určitě platnejsi