Len otázka: zdá sa mi to iba alebo sa naozaj hrá na umelej tráve?
2021-01-03 21:49:04
Huesca riadna hanba,isli na travnik len dostat co najmenej. Absolutny nezaujem o utok
2021-01-03 21:51:19
Aspoň vieme, prečo Huesca je posledná s takou hrou. Messi opäť predviedol svoju extratriedu pri tom centry. Škoda toho priamaku. Dembelé, Pedri, De Jong dnes veľmi dobre hrajú. Dúfam že v 2. polčase ešte im zopár gólov dáme.
2021-01-03 21:55:40
Hentá Laliga začína vyzerať ako
“stará” Seria A defenzívne “malé” tímy ktoré hrajú na remízu prinajlepšom....stiahnutý pred bránu s 9 hráčmi...tak isto hral cadiz, eibar....
2021-01-03 22:02:57
Dembele to dobre rozbehol a potom sa to zacalo viac hrat na Messiho. Snad sa Dembele v druhej polovici vrati, ten jeho zivelny styl sa mi paci.
2021-01-03 22:07:54
Dneska to Messimu nejde, snaží sa, ale mi je ho ľúto.
2021-01-03 22:12:41
Busquets by mal ísť dole.
2021-01-03 22:13:51
Škoda teraz Dembelé. Opäť pekná akcia Lenglet výborná lopta.
2021-01-03 22:18:49
Martina som dnes poriadne ani nevidel.
2021-01-03 22:19:18
Skoro gól ?1 nula je nič také vedenie treba druhý rýchlo striedame sup sup
2021-01-03 22:21:22
Pri tej päticke potvrdil tér Stegen že je top brankár na svete ?
2021-01-03 22:25:23
Ja tomu nerozumiem. Každý brankár hrá proti Messimu životný výkon.
Ten bránakarik není na zahodenie ?aj za Španielsko 21 sa zdá ze6chyta ?
2021-01-03 22:26:08
Koeman asi zamrzol na tej lavicke
2021-01-03 22:32:41
Boha pjanic to ej také debilne striedanie
2021-01-03 22:32:58
Súper bohužiaľ nechce hrať a ťažko sa na to pozerá ale z našej strany si myslím že výkon v poriadku.Len tá efektivita,do polčasu mohlo byť 2-3:0
2021-01-03 22:33:00
Dembele pre boha výstrel
2021-01-03 22:33:46
Pjanič v čistej pozícii chcel prestreliť štadión.
2021-01-03 22:34:45
Dembelé teraz neviem či sa zľakol alebo čo... Také šance, čo sme nedali.
2021-01-03 22:35:01
Škoda dembele mohol dobry vykon zavrsit golom
2021-01-03 22:35:19
boha dembele....
2021-01-03 22:35:35
Na jekeho boha tam dá 30 keď mladý hráči na lavičke sedia to tak sa bojí? Ci jaku Máriu však nech ich pusti zahrať krista boha7psoledna huesca a teraz talent griezman ide hrať
2021-01-03 22:38:09
Aleňa, Puig, Konrad na lavičke. Ani minútu im nedá.
2021-01-03 22:39:00
Nedobre hráme nedobre
2021-01-03 22:40:37
Suaréza sme predali a teraz nemáme pravú 9.
2021-01-03 22:43:38
Z huescov 12 bodov skóre 14 26 sa strachujeme o výsledok
2021-01-03 22:44:35
Opäť keby nie je Messiho a jeho pasu tak dnes gól ani nedáme.
2021-01-03 22:45:04
Pedri uz 25 minut nevladze. Preco ho neda dole? Chce ho celkom utavit?
2021-01-03 22:45:32
A v stredu hráme na San Manés proti Bilbau. To som zvedavý ako zahrajú keď sa trápia s posledným tímom.
2021-01-03 22:46:09
2. polčas strašný antifutbal.
2021-01-03 22:46:54
titul je už v polke sezony fuč, ale LM možme stale vyhrat
tak jak real 2018 bez la ligy
2021-01-03 22:48:52
No teda hra aj výsledok slabý, ale Pánboh zaplať za 3 body. Smutné...
2021-01-03 22:48:59
Až na tu katastrofu při zakončování jsem byl moc spokojenej a hlavně 3 body.
2021-01-03 22:49:06
Aspoň 3 body, 2. polčas strašný. Škoda Lea že dnes nedal gól- zaslúžil si ho. Ja som len zvedavý ako budeme hrať v Bilbau.
2021-01-03 22:49:50
Musíme teraz zbierať 3 body, ak si chceme udržať akú takú šancu na titul.
2021-01-03 22:51:35
Kde sú tie časy, keď sme Huesce zvykli nastrieľať 8 gólov.
2021-01-03 22:56:32
Je to naozaj smutné aký futbal prevádzame. Hráme sa na držanie lopty a to je asi tak všetko. Toto tu nie je vôbec kolektív každý hrá za seba a preto to v koncovke aj tak vypadá. A vlastne v jakej koncovke.
2021-01-03 22:56:35
To je strašné ako sa nadrieme na gól. Barcelona taký klub by mala nadeľovať takýmto súperom, no nie ledva, že ten jeden gól sme dali. Hrôza, no našťastie máme tri body.
2021-01-03 22:59:01
Pjaniča som nevidel trafiť bránu.Toho treba darovať REALU.
2021-01-03 23:01:28
Áno, takýmto súperom by sme mali nadeľovať 3-4 góly minimálne. Sme radi aj za 0:1. Ale čo sa čudujeme, Suaréza sme darovali takmer zadarmo Atleticu a top hrot nemáme. Braithwaithe sa môže snažiť koľko chce, ale je to priemerný hráč, ktorý by za normálnych okolností dostal len pár minút za sezónu a v inom top klube by si nekopol vôbec. Ďakujem za 3 body a to je asi všetko.
2021-01-03 23:02:01
Tak ako píšeš katastrofa zakončovaní pokračuje na taký klub ako je Barcelona a o čistých šanciach ani nehovorím smutné
jirkam Premium
2021-01-03 23:18:06
Pedro tahá nohy a on nestřídá ,ale,že nestrida 2 minuty před koncem v čase tlaku soupeře aby získal čas, co ny udělal i trenér v okresu, jen náš taktický génius to neudělá
2021-01-03 23:22:42
Dnes ma z toho boleli oči, som vďačný len za 3 body ale v nejakej chvíli pomyslím na to, nech nám dajú gol, aby Koeman išiel preč. Kedysi sme naozaj dávali takýmto súperom 3-4 kúsky a šancí na 8-10 gólov, dnes to žiaľ Messimu pri priamaku nevyšlo, Pedri mohol dať minimálne jeden gól. Najlepší hráč asi Dembelé, niekedy však rýchlejší ako lopta a pokaziť prihrávku na pár metrov tiež. Najviac nás brzdí naozaj to, že všetci hrajú na Messiho a narážajú len s ním. Busquets, ten by mal už skončiť, tak ako to spravil Xavi a Iniesta, ale mám pocit, že on bude zohrievať lavičku aj v slabšom tíme. Striedania - katastrofa, kreatívny hráči ako Puig a Alena na lavičke a navyše klub sa ich chce zbaviť. Alba ako to hovorím stále - vie si zahrať svoje a jeho štýl mi príde mimoriadne profesórsky - vie si zahrať svoje, ale akonáhle príde lepší súper, nestíha, hádže rukami... Keď som videl ako sa Suarez uchytil v Atleticu a pozerám na tabuľku strelcov, tak si hovorím, prečo.., prečo sme ho predali. A drevák Griezmann šiel k nám z toho istého klubu za také prachy.